Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 403:Ostatnio sporo deviantuje . Mam już tego pełno...

« poprzedni dopis
 

safari 2

Od: 11.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 74,


Ostatnio sporo deviantuje. Mam już tego pełno. Najczęstszym u mnie tematem (jak na razie) jest oczywiście Dragon Ball, ale są także inne. Mam zamiar namalować farbkami zajefajnego smoka. Ciekawe jak mi wyjdzie ? Może nawet zrobię wersję w pełni cyfrową ? Ale ciężko mi cokolwiek kolorować na tym Photoshopie. Ale robię postępy XD. Dwa miesiące z Photoshopem ma już za sobą. W roku szkolnym będę musiała jakieś prace zrobić na kompie. Do wyboru mam Photoshopa i Corela. Jak jeszcze się poduczę na nich, to będę robić dzieła sztuki. XD Na razie muszę się zadowolić tym co akurat umiem.

Jak ktoś chce zobaczeć moje prace, to ma tu link:

http://fandragonball.deviantart.com/
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 6

Poćwiczyć se nie mogę ? Zresztą zobacz pracki innych. Szczęka ci padnie jak w kolorze zobaczysz Goku XD.


Na Deviancie są też gorsze obrazki.


A co do kolorowania konturów, to nie mam wprawy. Potrzebowałambym koniecznie tableta, a nie mam. Troche ciężko jest myszką operować.


Ostatnio próbuje kolorować. Zwyczajnie, nie na kompie. A jeśli chodzi o te moje tzn szkice, to raczej chce je publikować. Nieraz okazuje się, że bazgroły mogą być lepsze od takich porządniejszych prac. XD Tak bywa...


No wiem. Każdy ma swoje zdanie, ale żeby ciągle komuś wypominać ? XP Sądze, że powinnyśmy już skończyć tą gadanine na temat tych deviacji. Przestaje być miło. Zamykam temat.


Corel, to raczej zestaw programów graficznych. Jest Corel Draw, Corel Raw, Corel PhotoPaint i coś tam jeszcze (nie pamiętam nazwy XD). PhotoPaint jest jak Photoshop, a nie że cały Corel.XP To raczej różnica.


Ja tylko tak dla sprostowania retorycznego: Szkice to kontury - niedokończone prace, ćwiczeniówki, szybkie rysunki, niedopracowane. Tak to nazywamy w branży. A Corel to też Photoshop ;)


 


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.