Wakacje Nietoperza  zobacz opis świata »

Dopis 43: Owszem trzyma powiedział pewnym siebie tonem...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- Owszem trzyma - powiedział pewnym siebie tonem.

- Tak, co cię trzyma? - Isabella odwróciła się od kominka i spojrzała na Severusa z uśmiechem.

- Grawitacja moja droga, grawitacja - roześmiał się na widok miny kobiety. Po chwili przypomniał sobie, że to nie wypada i przybrał ponure oblicze.

- Grawitacja powiadasz, aha to spieprzaj dziadu! -krzyknęła Isabell nie panując nad emocjami. Policzyła do dziesięciu i głęboko odetchnęła. Severus przypatrywał jej się ze źle ukrywanym zainteresowaniem.

- Ale ja nie chciałem cię... - Severus przerwał, ponieważ do pokoju wleciał nagle Jacuś i upuścił nauczycielowi dwa grube listy na głowę. Jeden był od dyrektora Hogwardu i postanowił przeczytać go w samotności, drugi list był od Malfoya. Otworzył i zaczął czytać, Isabell przysunęła się ciekawie zaglądając mu przez ramię.

"Drogi profesorze!

Pusto tutaj bez pana, ale my się dobrze bawimy. Tylko ten kretyn Goyle ma areszt, bo zjadł mydłowe perfumy tej szlamy Granger. Ja nie wiem co i jak... Wszyscy czekają na pana powrót, a ojciec mówił, że jest prawie wolny etat dla nauczyciela obrony przed czarną magią...

Malfoy". "Obrona przed czarną magią... To coś o czym marzyłem" - pomyślał, a potem spojrzał na Isabell. Jej oczy były takie jasne... Zastanowił się co jest jego marzeniem.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.