Czerwony Kapturek  zobacz opis świata »

Dopis 17:Patryk przyszedł ze swoją nową...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Patryk przyszedł ze swoją nową, odjechaną deską. Była cała czarna, na środku miała dwa, świecące żółtym białkiem oczy. Kiedy przyjrzałam się bliżej, owo "całe czarne" okazało się włosami bestii. Tak powiedział Patryk, a potem dodał:

- Moja bestia też jest wielka i groźna. - Wybuchnęłam śmiechem, bo mi tutaj będzie szpanować, że kutasa ma wielkiego.

- Ścigamy się, bestio? - zapytałam mrużąc oczy i erotycznie wydumając usta. Widziałam takie miny w MTV. Ćwiczyłam godzinę przed lustrem. Chłopak spojrzał na mnie i zaczął się śmiać.

- Wyglądasz jak prosiak - wydusił z siebie. Dzięki. Ja tutaj nie wiem co, a on się śmieje.

Odepchnęłam się i rozpędziłam. Moja deska radośnie ruszyła i nagle - fiku miku bum trala- zrobiłam najlepszy swój potrójny skok w życiu. Patryk zaczął bić brawo. Jemu nie wyszło i poobdzierał sobie łokcie i kolana. Sierota jedna. Narzekał, że boli go noga. No to jazda do szpitala. Patryk opierał się na moi ramieniu i pachniał tak pięknie... W brzuchu mi się coś poruszyło.

- Czy wyrostek robaczkowy może chodzić? - zapytałam pielęgniarki, która oglądała stłuczenie Patryka.

- Nie, proszę przypilnować swojego chłopaka, ja idę po panią doktor. - Zostawiła nas w ciemnej salce, Patryk leżał na leżance, a ja obok na obrotowym taborecie kręciłam piruety.

- Chłopak? - zapytał wydymając erotico usta i mrużąc oczy. Tak jak ja wcześniej. Faktycznie wygląda się wtedy jak świnia.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Wszystko ładnie pięknie, tylko błagam, zmień to z tym myciem ;p


Ona nie ma być brudasem ;p


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.