Manuel Folleno/Miłosne igraszki  zobacz opis świata »

Dopis 1:Pewnego razu zacząłem się...

 

Love 83

Od: 14.02.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 23,

Dopisów: 213,


Pewnego razu zacząłem się zastanawiać nad wyborem odpowiedniej partnerki, z którą mógłbym pędzić życie na tak zwanym rodzinnym łonie. Moje wymagania nie były skromne, ale dały się streścić w jednym zdaniu- Ona musi być jak Kim Basinger, nie...najlepiej żeby to była Kim Basinger!
Nie wiem co w tym czasie robiła Kim, prawdopodobnie była czymś zajęta, jedno jest pewne, żeby ją nakłonić do małżeństwa trzeba by mieć przynajmniej do niej numer telefonu. Na wszelki wypadek zajrzałem do książki telefonicznej, ale na próżno, dokładnie tak jak się należało spodziewać.
Na tym etapie zakończyłem więc niezbyt żmudne poszukiwania żony i dałem sobie spokój.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 5

???
A.) Brak opisu "Świata"
B.) Brak akapitów

Gdybym oberwał imadłem po głowie, a do tego wypił z 5 pokaźnych trunków, to może bym uznał, że jest to opowiadanie, a nie jakiś mizerny wpis na blogu.

Jak już coś piszesz, to się postaraj, bo inaczej nie szanujesz czasu swoich czytelników.

Nie oceniam (plusami - minusami), ale cóż - nie podoba mi się, to co napisałeś/aś. Odnoszę wrażenie, że stać cie na więcej. Chyba, że jesteś jeszcze bardz młodą osobą. Wówczas poćwicz na kartce, przemyśl fabułę i dopiero zabieraj się za pisanie.

* bardzo

~drupi Jako stała czytelniczka tekstów Love'a zdecydowanie nie uważam tych kilku chwil za zmarnowane - postaraj się nie wypowiadać za innych ludzi.
A z tekstami Love jest jak z whisky - trzeba do nich dojrzeć ;]
pozdrawiam,
T.

~Love Kim Basinger? Hmm... Nie wiedzieć czemu moja głowa namiętnie twierdzi, że to powinna być Lauren Graham ;] Czekam na dalsze smaczki, podejrzewam, że nie ja jedyna ;]

~ Love stać na coś więcej niż ta notka.
Uważam, że "pędzić" można bimber, a życie przeżyć.

Dziękuję Therine za życzliwy komentarz.

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.