Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 899:Piękne słowa...

« poprzedni dopis
 

oleyana92 28

Od: 07.07.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 8,

Dopisów: 46,


Zależnie od tego skąd czerpało się informacje (z pisma "Cosmopolitan", od gospodyni programu "View"), istniało wiele rozmaitych, dobrze udokumentowanych sposobów, za sprawą których można było zmienić stan cywilny i nie być przy tym zmuszoną do:
a) całowania 50 żab
b) nieświadomego przespania się z jakimś seryjnym mordercą
c) pójścia na kompromis
Uznałabym się za szczęściarę gdyby udało mi się pocałować choć 5 żab, zanim zejdę śmiertelnie na syndrom KSW (Kolejnego Samotnego Wieczoru), moje Kochanie pewnie już śpi, a ja ciągle jestem głodna. Niecały tydzień temu wynajęłam mieszkanie na Senatorskiej, choć tata nie był zadowolony z faktu że kolejny ptaszek wyfruną z klatki. Obrzucił moje 65 m2 podejrzliwym spojrzeniem jasno-niebieskich oczu, jakby spodziewał się zobaczyć w kątach szczury i uzbrojonych bandytów, wandali, po czym natychmiast zamówiłby dezynfekcję i antywłamaniowe kraty w oknach i drzwiach. Ja jako jego córka nie mogłabym pozwolić na takie marnotrawstwo pieniędzy kiedy można spożytkować je na godniejsze cele, garderoba. Co prawda w moim mieszkanku znajduje się plastikowy stół, bycze łóżko i kilka krzeseł, ale spokojnie na wyposażenie całego mieszkania można pobrać środki finansowe z innego tytułu. Za nie cały miesiąc Matthew dołączy do mojego gniazdka jako uwieńczenie doskonałości na Senatorskiej. Czy wspominałam już, że zdobyłam certyfikat z Języka Niemieckiego? Tak, kolejny z wielu.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Wakacje spędziłem w Algoju, to taka kraina w Niemczech, blisko granicy ze Szwajcarią, mieszka tam krówka Milka i jej wierne przyjaciółki, które sygnalizują światu przy pomocy wielkich, płaskich dzwonków, no właśnie, - co? Chyba coś fajnego.
Oleyana jak zwykle nieodgadniona. Ciągnie jak magnes tajemnica. Można by wywlec setki nitek, a że to, albo śmo. Ale jak czytam jej tekst, to zawsze się uśmiechnę. Co to takiego jest? Talent? Przeczucie wielkości?

Oleyana jest jak; tykający zegar ukryty w stogu siana, nigdy nie wiadomo kiedy spali te złote igły siana ;d Dzięki Love za wyróżnienie, bowiem moje teksty w stosunku do twoich wyśmienitych deserów ze śmietanką i wisienką na czubku nie mają szans. Pozdrawiam Oleyana ;)

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.