Agata  zobacz opis świata »

Dopis 30:Pierwsze , co musiałam , to poradzić się...

« poprzedni dopis
 

Aletheia 112

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 188,


Pierwsze, co musiałam, to poradzić się Miszcza! A któż tym Miszczem jest? Nie, nie moja niedzisiejsza mama. Nie, szalona, zakonserwowana za życia babka też się nie nadaje. Zgaduj dalej Landryno, a założę się, że nie wymyślisz. Prawdziwym znawcą jest przecież ktoś zajmujący się zawodowo uwodzeniem, czyli ESMERALDA :***. Moja idolka z czasów dziecięctwa. Tak, tak. Ona na pewno by mi umiała poradzić. Postanowiłam do niej napisać list. Ale jak napisać list, skoro nie znam jej adresu mailowego? Stwierdziłam, że musi być podany w napisach na końcu filmu, więc poszłam do wypożyczalni kaset, pożyczyć wszystkie odcinki ESMERALDY. Pan przy kasie był głupkiem jakimś i nie wiedział co to jest ESMERALDA. Rozumiesz pamiętniczku? NIE WIEDZIAŁ! Takiej podstawowej żeczy! Powiedziałam, że to taki film o miłości i że chcę się z niego różnych sztuczek miłosnych nauczyć. Pan wtedy zrobił się czerwony na twarzy i powiedział, że chętnie mnie sam różnych sztuczek nauczy, ale ja nie miałam czasu na jego przechwałki. Akurat, bo coś umiał. Nawet nie wiedział czym jest ESMERALDA, to co mógł wiedzieć o kobietach? Pozer jeden! I do tego złe filmy mi dał! W domu jak włączyłam, to się okazało, że tam nic się nie dzieje, tylko taka naga pani jęczy i nadzy panowie dyszą. Rzałosne! Wróciłam do wyporzyczalni, to faceta już nie było, ale za to była taka starsza pani. I jej się poskarżyłam, jak mnie wcześniej oszukał kasjer, a ona powiedziała, że to stary kretyn i zboczeniec. Dostałam nie dość, że mój serialik :**, to jeszcze inny, która mi ta babka poleciła. I wiesz co, pamiętniczku? Obejrzałam je wszystkie! I teraz już wiem jak to rozegrać. Zobacz Landryneczko, jakie wypaśne notateczki poczyniłam:Spis tajnych sekretów ESMERALDY:

1) mężczyźni nie kochają kobiet, które pojawiają się w jednym lub kilku odcinkach, nawet jeśli są ich narzeczonymi.

2) mężczyźni lubiom jak kobieta ich odtrąca i trochę ma w dupie, ale jednocześnie zachęca (dla mnie idealna sytuacja!)

3) mężczyźni lubią jak mogą się poświęcać dla kobiet (np. robić coś wbrew zakazowi rodziców, np. brać ślub)

4) mężczyźni lubią kiedy kobiety się z nimi bawią w kotka i myszkę, czyli w dwa kroki do przodu i jeden do tyłu (są rozpalające ich wyobraźnię i dają się podpuszczać, ale jednocześnie niedotykalskie - mądrze brzmi, no nie? Muszę tylko rozkminić co to właściwie znaczy)

5) kobiety nie mają się bić, ani targać za włosy, ale z klasą obrażać na siebie, chyba, że to ona odbiła ci boja, to wtedy trzeba robić cichą wodę i udawać, że się jest jej przyjaciółką

6) mężczyźni nie lubią kobiet nudnych, czyli takich co są ciągle takie same i ciągle gadają o tym samym

7) mężczyźni są myśliwymi, zaś kobiety ich łaniami. Im dłużej biegną za nimi i in więcej się przy tym nasapią, tym bardziej kochają kobietę

8) podstępna narzeczona twojego boja i tak prędzej, czy później zginie w nieszczęśliwym wypadku
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Dobre, genialne, śmieszne:)


ha, ha xD


Agatka zaczyna się rozkręcać. Nowe miasto - nowe możliwości;p


 


duży plus;d


Dzięki wielkie za oceny:) Mam nadzieję, że moje teksty są choć w ułamku tak zabawne jak wasze. Komedia to zdecydowanie trudny gatunek:) Mimo to, dobrze się bawię, czytając (i pisząc) teksty w tym opowiadaniu :D Dzięki wam wielkie!


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.