Piszmakowe rozterki w trakcie tworzenia  zobacz opis świata »

Dopis 19:Piszmy .Pl odkryłam mając 11 lat...

« poprzedni dopis
 

Perfekcyjna 59

Od: 04.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 328,


Piszmy.Pl odkryłam mając 11 lat.

Już jako sześciolatka pisałam ,książki'. Polegało to mniej więcej na tym, że ilustrowałam kartki i drukowanymi, koślawymi literkami opisywałam. Ale prawdziwe tworzenie zaczęło się w trzeciej klasie szkoły podstawowej. Poważnie do tego podchodziłam. Polonistki mnie chwaliły, publikowały me dzieła gdzie się dało. Koleżanki oczywiście ,,zgapiały", ale do tego byłam przyzwyczajona.

Gdy zobaczyłam, że istnieje coś takiego jak Piszmy, byłam w niebie. Założyłam czym prędzej konto *Mollie* i dopisywałam się. Otrzymałam mnóstwo minusów i zamiast się poprawić, zrezygnowałam. Przez to nie pisałam, nawet dla siebie, na kartce. Czułam się beznadziejna. Po roku, może więcej, skończywszy lat 13, odświeżyłam woje konto, pisząc parę dopisów. Ale gdy zobaczyłam moje avatary, dziecinny nick, postanowiłam założyć drugie konto o nieco dojrzalszym nicku, starałam się by moje dopisy były ,doroślejsze'. Nie wiem czy to osiągnęłam, ale z pewnością jest lepiej niż wcześniej.

Ten portal wciąga. Nie mogę wytrzymać jednego dnia, nie wchodząc tutaj. Uzależniłam się. Wreszcie mogę łączyć pasję z pożytecznością.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Masz 13 lat, wiec nie staraj się na siłę być dorosła, pisać doroślej jak to nazwalaś bo osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego. Bądź po prostu sobą. Nick Mollie wcale nie brzmi dziecinnie, nie domyśliła bym się, że za nim kryje się dziecko, więc Twoje obawy są zupełnie nieuzasadnione. Powodzenia! :)


Dzięki ;) Nie staram się być dorosła. Już nie. Ja tak piszę. Jestem sobą.


Perf? Muszę przyznać, że już piszesz lepiej;) Tak trzymać i nie spoczywaj na mojej jednej pochwale:) Cas


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.