Ironia? Dlaczego nie!?  zobacz opis świata »

Dopis 5:Poczułem ostre szpilki jak wbijają mi...

« poprzedni dopis
 

uran 38

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 79,

Dopisów: 516,


Poczułem ostre szpilki jak wbijają mi się w oczy i ... obudziłem się. To promienie popołudniowego już słońca tak mnie wrednie obudziły. Cóż taki los rockmana. Wczoraj do nocy nagrywaliśmy jeden kawałek i jeszcze nie skończyliśmy. Ma być pod teledysk więc D. szaleje, żeby było jak najlepiej.

Wyciągnąłem płytkę z kieszenie i wrzuciłem do CD, żeby grało na okrągło, a sam poszedłem zrobić toaletę. Potem przygotowałem sobie śniadanie w kuchni, ale jadłem już w pokoju. I powiem tylko, że muza z głośników mało mnie nie przyprawiła o niestrawność.

Dla porównania puściłem wersję piosenki otrzymaną od kompozytora i od razu poczułem się lepiej. Może to samobója jak na rockmana, ale ja tam wolę te kaskady dźwięków fortepianu i takie delikatne gitarowe solo niż te do bólu detaliczne nasze gitary w tej nowej wersji.

Wszystko dobrze tylko jak ja to powiem D. - naszemu jedynemu aranżerowi. Widać było, że tyle inwencji i pracy włożył w tę nową wersję. I czy mam poczekać aż to skończy, czy od razu powiedzieć, żeby zapomniał o tych pląsających gitarach. Niby jestem szefem i na pewno przystanie na moje zdanie, ale nie chciałbym, żeby poczuł się urażony.

Na koniec jeszcze zgubiłem płytkę z tą nową wersją i nie mogę przesłuchiwać by się utwierdzić w swoim zdaniu lub je zmienić.

Jak coś zdziałam, to napiszę tutaj.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

* p[o]równania

* for[t]epianu

* zdziałam[,] to

"Poczułem ostre szpilki jak wbijają mi się w oczy i ... obudziłem się."


:D Od tego momentu nie mogłam czytać. Popłakałam się ze śmiechu, dusząc się dziesięć minut w jego spazmach. :D Po prostu super! Boskie! Chyba napiszę sobie to zdanie na suficie :D


Wpis nie jest szczególnie ironiczny, ale wyróżnia się. Szczególnie owe pierwsze zdanie, które po prostu powala na kolana. Po prostu nie mogę nie przyznać Ci plusa.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.