Mimo wszystko...  zobacz opis świata »

Dopis 45:"Pójdę na terapię . Wyleczę się , a potem . ....

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


"Pójdę na terapię. Wyleczę się, a potem... A potem... Co potem?" - Tomek zacisnął dłonie w pięści. Mel wstała i poszła po herbatę. Jednak pobiegła szybko do toalety, usiadła na zamkniętej desce klozetowej i oparła dłonie o zamknięte drzwi. Głowę zwiesiła między ramionami i głośno westchnęła. Po chwili całe jej ciało przeszedł dreszcz i dwie ciche łzy spłynęły po jej zapadłych policzkach.

- Nareszcie - wyszeptała do siebie i otarła łzy.

Tomek leżał na łóżku i powoli porządkował sobie pewne sprawy. Właśnie zastanawiał się, od kiedy zacząć terapię, kiedy w drzwiach stanęła Mela. Miała czerwony nos i zapłakane oczy.

- Zacznę terapię. - Wyszeptał znów. I zaległa cisza. Cisza, która jest ciężka jak tona żelaza, cisza, którą można kroić. "Nie mam jej nic do powiedzenia..."- Wyszeptał do swoich myśli Tomek. "Pewnie zmęczony..."-Usprawiedliwiała zachowanie chłopaka Mela.

- A ten Grzesiek...

- Tęskniłam...

Powiedzieli równocześnie przerywając ciszę cichym śmiechem.

- Ty pierwszy - szepnęła dziewczyna siadając na krześle i przysuwając się do łóżka chłopaka.

- Ten Grzesiek, to, kto? - Zapytał z zazdrością.

- Kolega...

- Jesteś bezpłodna? - Zapytał Tomek nagle lekko podnosząc głowę i patrząc na swoją dziewczynę. Przypomniała się mu nagle Fiolka i zimny pot go oblał.

- Koniec wizyty. Pacjent musi odpocząć. - Pielęgniarka uśmiechnęła się blado. Amelia pocałowała chłopaka w policzek i czym prędzej wyszła z sali.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

*Myśli chłopaka latały dookoła jego mózgu - że co? Wyleciały mu z głowy i krążyły dookoła niej? Coś innego trzeba wymyślić...

*poszła, [p]o herbatę

Jeżeli kończysz wpis zdaniem: \"Ciche i czułe wyznania pary zostały przerwane przez pielęgniarkę...\" to muszą się jakieś wyznania pojawić. Poza jednym krótkim \"tęskniłam\" nie za bardzo widzę tu wyznania i czułości... Madziu, dopracuj :):*

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.