Post blue

Krusz

Od: 08.10.2006,aktywny: dawno temu

Tekstów: 27,

Dopisów: 0,


Opis świata:

Patryk - młodzieniec po studiach z dwoma "wiedźmami" na głowie, których podstawowym zadaniem jest uprzykrzanie mu życia.

Stracił właśnie prace co dało mu boleśnie do zrozumienia, że jego życie, pozbawione ciepła rodzicielskiej troski, to od jakiegoś czasu, równia pochyła - prowadzi go do katastrofy.

Jest zamknięty w sobie, dość niegrzeczny i trudny w obyciu. Od śmierci rodziców, przyzwyczajony do samotności, ucieka od ludzi, bo boi się zranienia.

Pewnego słonecznego dnia spotyka JEGO.

Pewnego siebie, nonszalanckiego i egoistycznego aktora, z którym nikt nie potrafi wytrzymać.

Dziwnym trafem może okazać się, że ta dwójka, przez szereg niepojętych wydarzeń pasuje do siebie bardziej niż obaj zdają sobie z tego sprawę.

/Parę słów od głównej autorki.

Na początku kombinowałam z inną opcją, ale chyba przekombinowałam, dlatego stwierdziłam, że opowieść o przeciwnościach i niezgodnościach charakteru, z masą sercowych problemów i trudną przeszłością, zrobi mi dobrze w letnie wieczory.

Mam nadzieje, że wam też.

Jeżeli macie problem z opisywaniem Londyńskiej/angielskiej scenerii, zostawicie to mi. Postaram się was poprowadzić jak najlepsza przewodniczka.

Chciałabym jednak, aby opowiadanie nie było naiwnym romansikiem i banalnym wzdychowiskiem.

Wole dojrzałe podejście, niewydumane problemy, które mogą przydarzyć się każdemu. Preferowałabym bogate opisy przeżyć wewnętrznych z podejścia lekko psychologicznego i soczyste sceny erotyczne.

Pokażmy jak kochają i są kochani ludzie w dwudziestym pierwszym wieku, abstrahując od ich pozycji, majątku i statusu społecznego. Miłość, tak jak i śmierć, dotyczy każdego.

Dopisy:

1. Patryk spojrzał z uśmiechem na dziewczynkę...  09.04.2008 czytaj»
2. Dziewczyna zaśmiała się dźwięcznie i...  14.04.2008 czytaj»
3. Miseczka płatków kukurydzianych , po...  08.07.2009 czytaj»
4. "Sądzisz , że to takie proste , gnojku?" –...  10.07.2009 czytaj»
5. Dobry wieczór mruknął Patryk...  09.09.2009 1 czytaj»