Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 772:Postanowiłam , że dość narzekania . Kto jak kto...

« poprzedni dopis
 

amizonka 107

Od: 10.06.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 371,


Postanowiłam, że dość narzekania. Kto jak kto,ale ja nie jestem typowa, bagatelna. Od dziś będę taką, jaką chcę być. Nie mam zamiaru ulegać chwiejności emocjonalnej strony człowieka, jaką w mej niezwykłości mnie obdarzono.Jestem wyjątkowa. Żyję ponad tym wszystkim, co widoczne. Nie dam się. Nie tym razem.

Mam po co walczyć, mam dla kogo żyć. Nawet gdyby było inaczej - nie poddałabym się.Czymże są bowiem moje problemy wobec bólu przepełniającego nasz ziemski padół? Niczym marny pył przemijają moje rozterki nad łzami społeczności całego świata. Nie warto się martwic, smucić, dręczyć. Wystarczy, że inni robią to za nas. Warto jednak żyć, warto być.Nie ignorować swoich ambicji, wybierać najtrudniejsze ścieżki, dokonywać rzeczy niemożliwych. Cieszyć się z drobnostek, doceniać innych.I to wszystko robić DLA SIEBIE, nie dla pochwał i oczu innych. Po prostu być sobą. I być z tym faktem szczęśliwym.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

I prawidłowo:) W życiu najważniejsze jest bycie sobą. Inni mogą Cię za to znienawidzić, ale za to Ty nie znienawidzisz siebie. Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia. Oraz szczęścia.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.