Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 83:Powoli wracam do życia . . . Ostatni...

« poprzedni dopis
 

Drache 42

Od: 11.06.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 4,

Dopisów: 172,


Powoli wracam do życia...

Ostatni tydzień byłem ciągle, ciągle zajęty. Pobudka o szóstej, pobudka o siódmej, zjeść coś, spakować się i hajda z ciężkim plecakiem do Gdyni, wpierw tramwajem, potem kawałek na piechotę i potem Szybką Koleją Miejską, aż na Dworzec Główny w mieście Gdynia, czasami tylko wcześniej wysiadałem. Tam do kiosku, załatwić bilet całodzienny i hajda, po domach i po ludziach, w różnych odstępach czasowych, z dwoma laptopami na plecach, pilnując ewidencji oraz kasy, którą miałem każdemu dawać po wykonanej robocie.

Najgorszy był wtorek. Musiałem być u pięciu osób w ciągu pięciu godzin. Efekt? Do ostatniej spóźniłem się półtora godziny. Potem jednak czwartek był lżejszy, a piątek... Poezja, tylko cztery osoby i wielkie odstępy czasowe. Ot, formalność.

Wynik? Bolą mnie nieco plecy, niewyspany jestem (o siódmej na nogach, o dwudziestej trzeciej w domu, i tak przez trzy dni, ha!), mam zaległości w wielu dziedzinach, znajomych to już od dawna nie widziałem. Plus mam zapewniony ładny zysk (mam nadzieję, że zwrócą mi za podróż), poznałem nieco miasta i parę miłych, ciekawych osób. Czego chcieć więcej?

Powrotu do normalności, chociaż słyszałem, że w poniedziałek szykuje się nowe zlecenie. Brrr...

Ale jestem zadowolony, bo zakupiłem sobie "Bratobójczą wojnę", powieść ze świata Magic: The Gathering, przeczytałem "Kota w stanie czystym", a na dniach mam zamiar wybrać się do księgarni po parę innych pozycji. Mrau!

No cóż, lecę rozejrzeć się po profilu, bo mam masę zaległości, heh... Byle do października.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.