Kraina Cieni  zobacz opis świata »

Dopis 31:Powoli zapadał zmrok . Ludwika odpoczęła...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Powoli zapadał zmrok. Ludwika odpoczęła i czuła, że rana goi się.

- Twoje zadanie polega na dostaniu się na cmentarz i znalezieniu przedmiotu, do którego pasuje ten klucz - mówił Czarek, kiedy szli przez pole na środku, którego widać było ogromny i ciemny cmentarz.

- Jaki przedmiot? - zapytała Ludwika oglądając klucz. Czarek wzruszył ramionami.

- Jest pewien haczyk... - mruknął niechętnie. Ludwika spojrzała na niego z niepokojem. - Jak tam wejdziemy to ja stracę głos, bo tam jest taka magia...

- Stracisz głos? Ale będziesz przy mnie? - zapytała cicho. Chłopak tylko skinął głową. Doszli do bram cmentarza.

- To tutaj?

Czarek tylko skinął głową i wskazał palcem na swoje gardło. Ludwika podeszła do furtki z kolorowych piszczeli i popchnęła ją.

- AUUĆĆĆĆĆĆ! - Zaskrzypiała furtka. Kiedy znaleźli się na terenie cmentarza zaczęło wiać. Ludwika przybliżyła się do Czarka uważnie patrząc na powietrzny wir.

- Kto zakłóca nasz spokój? - usłyszała donośny głos. Nagle przed nią pojawił się człowiek, który był nagi, tylko stara skarpeta zakrywała mu genitalia. Ludwika zatkała nos, ponieważ przybysz wydzielał straszny zapach.

- Jam jest Sir Skarpelot, potwór Trójkątnego Stołu, poszukiwacz Świętej Skarpety, mąż Pipi Pończoszanki... - Ludwika słuchała wywodu z szeroko otwartymi oczami. Spodziewała się potwora, a tutaj taka komiczna postać.

- ... wpuszczę was jak odpowiesz mi na pytanie! Kto śmierdzi bardziej niż ja? - po pytaniu zaległa cisza. Ludwika spojrzała na Czarka, który tylko wzruszył ramionami. Zagryzła wargę i rozejrzała się po cmentarzu. Tam gdzie stali widać było tylko ziemię i czarne dziury.

- Tylko... tylko... tylko Chuck Norris śmierdzi bardziej niż ty! - krzyknęła z radości. Zauważyła, że Czarek uśmiecha się szeroko, a potwór powoli się rozmywa wygrażając jej pięścią. Droga na cmentarz była wolna.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 4

nie wiedziałam co napisać... ;D

hahaha;D Może być:D

hahaha bardzo fajny wpis

Chuck Norris wymiata i Twoje poczucie humoru też ;)

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.