Prawda czy fałsz? Tak czy nie?  zobacz opis świata »

Dopis 1:Prezenter pokiwał głową i zwrócił się do...

 

Perfekcyjna 59

Od: 04.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 328,


Prezenter pokiwał głową i zwrócił się do innej kamery.

- Co na to wykrywacz kłamstw? Czy Sabina jest naprawdę grzeczną, wychowaną dziewczynką?

-Tak.

Publiczność zawyła i rozległ się głośny aplauz. Sabina przełknęła ślinę. Zauważyła, że jej dłonie są całe spocone i lekko się trzęsą.

- Następne pytanie będzie o wiele trudniejsze - zaklaskał w dłonie prezenter i spojrzał prosto w kamerę. - Chcesz je poznać? Czy Sabina, ta dzielna kobieta, która odpowiada szczerze na dotychczasowe pytania, przetrwa do końca bez kłamstw i oszustwa? Przekonamy się o tym. Po przerwie.

Uśmiechnął się szeroko, ukazując szereg równych i śnieżnobiałych zębów. Gdy światło w kamerze zgasło, zgasł również jego uśmiech. Odsunął mały mikrofon.

- Daj mi wody, do cholery - mruknął do kobietę w białym kostiumie, która kręciła się po studiu.

Sabina potarła skronie, chcąc się uspokoić. O wiele trudniejsze pytanie... Czego miała się spodziewać? Migające światełko sprawiło, że jeszcze bardziej się spięła. Bogdan Skowronek szybko doprowadził się do ładu i powiedział:

- Witam państwa po przerwie. Nasza dzielna uczestniczka Sabina, zaraz otrzyma czwarte pytanie - Zwrócił się do kobiety. - Czy jesteś gotowa?

Sabina skinęła głową.

- A więc wspaniale... Czy kiedykolwiek zdradziłaś męża?

Sabina zamarła. Tylko nie to. Przywołała myślami Pawła. Jego zatroskaną twarz tamtego wieczoru, kiedy pytał gdzie wychodzi. Odpowiedziała, że do przyjaciółki. Była u swojego szefa. Miała być kolacja przy świecach. Sprawy służbowe. Skończyło się w łóżku. Kobieta zagryzła wargi. To był ten jeden, jedyny raz. Była w pułapce. Zadrżała, lecz ze stoickim spokojem odchrząknęła i powiedziała głośno, zdecydowanie:

- Tak.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Przepraszam, że tak krótko. Wspomnienie jest kompletnie nie rozwinięte, ale nie wiedziałam jak to zrobić... Jeśli uważasz, że jest kompletnie źle, skasuj.


jest dobrze, ja w następnym wpisie rozwinę


O, dzięki ! :D


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.