Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 552:Prima aprilis nawet mnie nie ruszył . Nic mnie...

« poprzedni dopis
 

Stokrotka 52

Od: 11.06.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 386,


Prima aprilis nawet mnie nie ruszył. Nic mnie nie rusza odkąd... Jej nie ma. Jutro jadę do Niemiec, muszę odwiedzić Paulę...Jej grób. Porozmawiać z jej rodzicami.

Nic mnie nie obchodzi osttanio. Patryk do mnie przychodzi, przytula i milczymy. On wie, że cierpię. Wie, jak Paula była dla mnie ważna. Obwiniam się po częsci o to, że nie było mnie przy niej, jak umierała. To cholerne poczucie winy łazi za mną krok w krok. Wczoraj w szkole na polskim babka nawijała o śmierci. Poryczałam się i wyszłam z klasy, siadłam przed drzwiami i siedziałam przez 20 minut. Nie mogę po prostu tego przeboleć... Czy to kiedyś minie? Znów zacznę się uśmiechać?

Jutro do Niemiec jedzie ze mną mój kuzyn, Konrad. Jest dla mnie jak brat i był kiedyś z Paulą. Odkąd dowiedzieliśmy się, że jest chora, bardzo się ze sobą zżyliśmy. To ważne - mieć oparcie w kimś, kto jest w podobnej sytuacji.

___Moja klasa wymyśliła wycieczkę pod namioty, w maju. Coś czarno to widzę - zapiją się i będą świrować. Kilka klas jedzie z nami i wydaje mi się, że to będzie jedna wielka rozpiździaj...

___Nic mi się nie chce. Zaraz się położę, dokończę czytać "Zaćmienie" i może usnę w końcu. Bez koszmarów i niepokoju. Och, jak ja o tym marzę...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.