X  zobacz opis świata »

Dopis 24:" Projekt uwzględnia program właściwego...

« poprzedni dopis
 

Love 83

Od: 14.02.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 23,

Dopisów: 213,


" Projekt uwzględnia program właściwego odżywiania, który opiera się głównie na uprawie warzyw i owoców, a zarazem ich przetwórstwie. Koncentrujemy się na rolnictwie, którego owocem jest żywność w naturalnym stanie. Zawiera ona energię, witaminy, minerały, przy niskim poziomie tłuszczu. Przykładowo, witamina C, która jest tak ważna dla naszego organizmu znajduje się nie tylko w cytrynach, ale również w liściach malin, korzeniu szczawiu, koniczynie łąkowej oraz pokrzywie.
Naszym zadaniem jest przetwórstwo tych roślin, aby uzyskać witaminę C. To tylko jeden z wielu przykładów.
Woda będzie czerpana ze studni głębinowych, jeśli na danym terenie będą odpowiednie warunki na kopanie studni. W przeciwnym razie będzie czerpana z miejskich wodociągów. Do jej oczyszczania będą montowane filtry
e spring. System ten poprawia smak wody, zapach i klarowność.
Zamiast mleka krowiego proponujemy mleko kozie, oraz wyroby sojowe, które zawierają dużą ilość białka..."
W części mniej oficjalnej zwracał się do nas z pozdrowieniami, oraz zapewnieniem, że nasz plan rozwija się nadzwyczaj korzystnie.
" Coraz lepiej się tutaj czuję, coraz lżejszy jest mój stan. Przestrzeń jest cicha, ciepła, przejrzysta i wonna. Kwiat ściele się u stóp. Drzewa wyrastają jakby z powietrza, ich korzenie rozprzestrzeniają się, czerpią soki wprost ze źródła. Woda przyniesiona ze studni."
- Tam rzeczywiście musi być czyste powietrze - stwierdziła Ewa.
- Kocham cię - powiedziała nagle.
- Cóż to znaczy? - zapytałem.
- Nie wiem. Ale czuję, że cię kocham.
Wróżka uśmiecha się, świeci słońce. Odkąd zainteresowała się feng shui dąży do uzyskania doskonałej harmonii w całej życiowej przestrzeni. Na pewno wcześniej też dążyła do idealnej harmonii, ale nie nazywała tego feng shui. Już dawno poprzestawiała wszystkie meble.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.