Alicja w Krainie Koszmarów  zobacz opis świata »

Dopis 7:"Przecież to tylko jakiś idiotyczny...

« poprzedni dopis
 

night-kid 11

Od: 19.02.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 18,


"Przecież to tylko jakiś idiotyczny sen!" przypomniała sobie Alicja "Dlaczego mam spełniać życzenia sennej mary?"

- Nie - odrzekła spokojnie krzyżując ręce na piersi. - Jesteś tylko wytworem mojej wyobraźni, efektem zbyt obfitej kolacji wczorajszego wieczoru i nie będziesz mi rozkazywać. Możesz z powrotem ubrać te śmierdzące szaty, albo paradować na golasa, nic mnie to nie obchodzi. Poczekam, aż ten sen się skończy. - To mówiąc, teatralnie tupnęła nóżką i opadła na ziemię. Wtedy poczuła dziwny ciężar w kieszeni kurtki. Sięgnęła po to i ku swojemu zaskoczeniu okryła, że byłą to mała, kryształowa fiolka wypełniona gęstą, fioletową cieczą, ozdobiona symbolem pik. Do korka przyczepiona była karteczka z napisem "Wetrzyj tę maść w szyję, dłonie i stopy"

"A co mi tam. W końcu to tylko sen". - Zdjęła adidasy, by zgodnie z zaleceniem natrzeć stopy maścią.

- I kto tutaj śmierdzi, co? - Zaśmiał się skrzat znad źródła, nieudolnie próbując wyprać swoje ciuchy. Alicja zignorowała go.

Maści ledwie starczyło na całą operację. Gdy tylko skończyła, poczuła jak unosi się w górę, a potem dziwna siła ciągnie ją gdzieś na północ. Usłyszała tylko za sobą krzyk skrzata:

- A niech mnie! Dama pik!

"O co im chodzi z tą damą?" Pomyślała tylko, a zaraz potem poczuła, jak uderza o twardą posadzkę.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 5

Ja nie mam problemów z przyznawaniem plusów:)

Plusik dla ciebie

serdecznie gratuluję kasacji niektórych postów które zaowocowało nieoczekiwanym wprowadzeniem skrzata brawo nie będę taki i nie będę minusa stawiał ale wierzę w to iż każdy sie uczy i skoro jest status publiczny tego opowiadania to każdy moze dodać coś od siebie ;/ cóż niektórzy chcą być idealni za wszelka cenę...szkoda ;/


Oj, nie przesadzaj. Po prostu zwróciłam już uwagę ,a jedną rzecz: zależy mi na utrzymaniu klimat takiego jaki jest.


jeśli to zrobiłaś to rozwaliłaś całe opowiadanie. z jedej akcji nagle pojawia się mój skrzacik. Ech to głupie nie no nie bd tu pisał a jak dążysz do tego by wszystko było po twojemu to pisz sama albo ustaw status prywatny ;/


* piersi[.]

* mówiąc[,]

* szyj[ę]

* \"[/ ]A

* sen\"[.]

* adidasy[,]

* maścią[.]

* ciuch[y]

* skrzata[:]

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.