Agata  zobacz opis świata »

Dopis 28:Przepraszam Cię Pamiętniczku , że w tym...

« poprzedni dopis
 

lady_magdet 8

Od: 01.02.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 1,

Dopisów: 8,


Przepraszam Cię Pamiętniczku, że w tym momencie wylatuję z agresją, pfuu z dagresją, ale coś mi się przypomniało...Pamiętasz jak Ci pisałam o babce? No właśnie. Teraz znowu muszę coś ci o babce napisać tylko nie o tej babce, o której Ci już pisałam, bo o tej, to Ty już Landryno dużo wiesz, ale o innej ,o której nic nie wiesz.(bo nie pisałam więc skąd ty masz wiedzieć, nie? jesteś w końcu Landryną różowiuchną ,a nie przyćpaną kadzidłem wieśczką kasandrą)No ale wracając do dna sprawy, chociaż ciekawsze byłoby pewnie dno butelki ,które tak lubi mój tatuś gdy jest jeszcze full na maksa wypełnione że szkła tego dna nie widać. Bo gdy już widać to dno to się wkurza i każe matce zabrać puste zanieść do sklepu i wymienić na pełne. Nie wiem jak mamuśka to robi ale żeby puste w pełne zamieniać to trzeba mieć jakiegoś gifta( w sensie dara) bo to normalne to na pewno nie jest.Dobra zaczynam pisać o babce, wyczuwam że się Landryno już niecierpliwisz ,bo już namówiłeś długopis by zaczął mi przerywać. Nie ma to tamto, cwana z ciebie Landryna!. A więc ta babka to matka mojej matki, trochę to pokręcone ,nie wszystko w tym kminie ale tak jest. I ona tak samo nie ma szczęścia do facetów jak wszyscy w mojej rodzinie.

Mój dziadek zmarł na cholerę, wiem o tym bo jak się jej zapytałam kiedyś czemu nie ma dziadka to powiedziała "a cholera go wie", no i juz wiecej o tym z nia nie rozmawiałam. Matka kiedyś mi mówiła że dziadek zostawił babkę dla młodszej, ale ja wiem że to nieprawda. Babka matce tak powiedziała żeby ta nie płakała z powodu tej cholery. Noi ta babka ,Genowefa nie uwierzysz poznała ostatnio jakiegoś równie starego jak ona dziada! Tak to jest nie magnesy czyli ja z Bartusiem a stare pierniki się przyciągaja... Moża jak ja z Bartusiem zmienimy się z nowiutkich magnesów w stare pierniki to wreszcie będzie razem?!

AAAAA! To jest myśl. Nie mogę się doczekać kiedy będę stara!
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 4

Też chcę się tak zabawić, przemieniać puste w pełne, no więc wypełniam pustą przestrzeń swoim komentarzem.


Bardzo podoba mi się Twoja konkluzja dotycząca bycia razem, w domyśle o miłości, że warto na nią czekać i że miłość pokonuje czas. Signum temporis!


a mnie się nie podoba. Na przyszłość - nie rób z Agaty wieśniaczki, aż takiej. Wpis ani śmieszny, ani nic nie wnosi do opo... poniżej przeciętnej.


Dziekuję za przesympatyczny koment Love, podbudował mnie:)


Dziękuję za celne uwagi Pudelko napewno wezmę je do siebie.


Jeśli mam usunąć, albo coś poprawić w poscie by było lepiej to powiedz.


 


zostaw, zostaw :)


tylko na przyszłość - mniej wiesniacko o niej pisz :P i wiesz, nie bój się wprowadzać akcji etc ;D


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.