Bar Pod Rozbrykanym Kucykiem  zobacz opis świata »

Dopis 1:Przy skrzyżowaniu dwóch zapomnianych przez...

 

nifi 15

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 37,


Przy skrzyżowaniu dwóch zapomnianych przez ludzi szlaków, na polanie pośrodku Ciemnego Lasu, stoi niewielki budynek. Chroniony jest potężnymi czarami, dlatego zachował swoje piękno pomimo upływu czasu. Niektórzy twierdzą, że jest podobny do małego zamku, inni, że do willi. Podobno, każdy z odwiedzających widzi go trochę inaczej. Jednak w opisach podróżnych powtarzają się pewne fakty.

Do środka prowadzą drzwi ze starego, mocnego dębu. Nad dzwonkiem, z lewej strony wisi tabliczka. „Witaj strudzony wędrowcze.”

W środku zwykła przestrzeń barowa. Różnego kształtu stoliki, krzesła i fotele są porozstawiane, dość chaotycznie po całym pomieszczeniu. Jest nawet stojąca pod ścianą kanapa. Po prawej stronie są schody na piętro, prowadzące do pokoi dla gości. W głębi pomieszczenia widać okazały bar. Na lewo od niego stoi ogromny kominek.Nieopodal baru, na starym drzewie, wiszą dwie huśtawki. Za to po prawej stronie ktoś powbijał głęboko w ziemię pale, służące do treningu.

Wokoło karczmy rozciąga się piękny Ciemny Las, zamieszkały przez różne mroczne stworzenia. Nocą, w oddali, widać światła miasta, tętniącego własnym życiem. Na wschodzie natomiast piętrzą się góry, otoczone wieczną mgłą.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 9

pomysl moze nie byc Twoj, ale za wprowadzenie go na Piszmy.pl


+


Plus, za możliwość dobrej zabawy i trochę luzu ;)


Powiedz mi, dlaczego pierwsze wpisy są w pierwszej osobie l.p, a ja już nie mogłem pisać w pierwszej osobie, tylko w trzeciej. Zauważyłem to ja i Agnusia13. Poza tym, są propozycje, że lepiej jest pisać w pierwszej osobie...


Tylko mój taki jest, mnie tak jest wygodniej. Nifi jednak upiera się, że ona w 1 pisać nie umie i że zawsze pisała w 3, więc nie chciało mi się dłużej spierać i zostało w 3.


Ogólnie rzecz biorąc mam cichą nadzieję namuwić Vee, żeby zmieniła to na 3.


Niestety pisanie w pierwszej osobie jest dla mnie katorgą, dlatego egoistycznie zdecydowałam, żeby wszyscy pisali w trzeciej.


Nie gniewaj się, ale (namówić) :) :PZa to, że pokochałam ten bar ; ]]

Keen nie gniewam sie :P


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.