Zły dotyk  zobacz opis świata »

Dopis 5: Puść mnie! wyszarpnęła się mocno...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- Puść mnie! - wyszarpnęła się mocno, ale ojciec trzymał swoje dłonie na jej chudych biodrach. Kinga zaczęła szlochać i się wyrywać. "Boli, boli, boli." - powtarzała sobie szarpiąc się. Paweł puścił córkę i opadł na łóżko, męskość pulsowała mocno. Czuł się spełniony pierwszy raz od czasu małżeństwa, pierwszy raz podczas seksu. Nie był to może taki prawdziwy seks, ale wszystko przed nimi. Uśmiechnął się i dokończył robotę ręcznie. Kinga uciekła na górę, zamknęła się w łazience. Oparła dłonie na umywalce i zaczęła szlochać z przerażenia i bólu. Wiedziała skąd się biorą dzieci, wiedziała trochę na ten temat, aleto co jej ojciec robił... Załkała głośno i odkręciła wodę. Weszła i pokładnie wymyła się, szorując długo i dokładnie miejsca gdzie dotykał ją ojciec.

- To tylko sen, tatuś by mnie nie skrzywidził, nie dotknął, nie... - mruczała do siebie połykając łzy. Wyszła z łazienki i szybko przebiegła do swojego pokoju, nie chciała widzieć ojca, jego czerwonej twarzy i słyszeć jego syczącego głosu. Zamknęła starannie drzwi i wskoczyła na łóżko, sycząc z bólu. Miejsca gdzie ojciec trzymał dłonie na biodrach piekły, piersi dziwnie bolały. "Dlaczego mamusiu pojechałaś?" - załkała Kinga w poduszkę. Zwinęła się w kłębek i cały czas zastanawiając się dlaczego ojciec zrobił jej krzywdę i ją boli zasnęła.

Paweł w tym czasie obejrzał od nowa pornosa, rozkoszował się nowym doświadczeniem seksualnym. Wstał i zgasił świeczki. Myślał, aby iść jeszcze do Kingi, przytulić ją i pocałować jak ojciec, ale stwierdził, że nie zrobi tego. Przecież już nie jest ojcem. Jest przewdonikiem po świecie seksu i uniesień. On już pokaże temu jędrnemu ciałku co potrafi robić. Poszedł do lodówki i wziął piwo. Otorzył w pokoju okna, posprzątał rozdarty dół piżamy córeczki (przed wyrzuceniem jeszcze go powąchał, przypominając sobie zapach ciałka dziecka). Usiadł na kanapie i zasnął.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Skoro się wyszarpnęła to nie mógł jej dalej trzymać. Dlaczego szarpała się a nie np. napastnika?
Robótki ręczne, drzwi zamykane w szoku starannie, facet który dokonał gwałtu w świetle świec, który wierzy że jest przewodnikiem po świecie seksu.
Gdybym to napisał ja, to przynajmniej miałbym pewność że chodzi o żart.

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.