Zatańczysz tak, jak Ci zagram!  zobacz opis świata »

Dopis 2:Renata przemyła twarz wodą i radośnie...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Renata przemyła twarz wodą i radośnie się uśmiechnęła. Seks jej służył, oj służył. Nie uprawiała sportu, a figurę miała idealną. Właśnie założyła cielisty top, który podkreślał idealne zakamarki jej ciała. Po chwili wahania założyła spodnie i radośnie spojrzała na swoje odbicie.

- Bosko – mruknęła puszczając oczko swojemu odbiciu. Po chwili wyszła trzymając pod pachą nowe projekty reklamy prezerwatyw ‘Kondomierki’. Pracowała w agencji reklamowej i dzisiaj miała ważne spotkanie. Wybiegła z budynku, w którym wynajmowała mieszkanie i poszła na tramwaj. Uwielbiała nim podróżować. Obserwowała ludzi – potencjalnych klientów jej klientów i wyciągała wnioski. Wszystkie spostrzeżenia mogą być przydatne. Wysiadła na przystanku pod budynkiem firmy ‘Zachęta’, w której pracowała. Raźno ruszyła przez ulicę patrząc na swoje paznokcie. Jeden był lekko ułamany chyba po tym jak szybko ściągała z faceta koszulę ostatniej nocy.

- Marko – mruknęła przypominając sobie imię mężczyzny. Weszła do firmy i od progu dopadła ją jej asystentka – Magdalena.

- Za dziesięć minut spotkanie z kondomami, potem z sokiem dla dzieci, o czternastej masz obiad z Januarym Fliztzem odnoście jakiegoś zamówienia… - Magdalena relacjonowała szybko i wyraźnie cały czas idąc z Renatą do jej biura.

- Dobra dzięki. Spotkanie w piątce? – Magdalena przytaknęła i uśmiechnęła się.

- Jak tam ten z teatru? – Zapytała lekko. Kolegowała się z Renatą również na gruncie prywatnym. Czasami wychodziły na kawę i rozmawiały.

- Już zszedł ze sceny – mruknęła Renata i ruszyła szybkim krokiem do pokoju numer pięć.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.