Szósty zmysł  zobacz opis świata »

Dopis 1:Robert był maniakiem programowania i...

 

uran 38

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 79,

Dopisów: 516,


Robert był maniakiem programowania i tworzenia stron internetowych. Jego dom był cały zastawiony licznymi monitorami i routerami, by wszędzie miał dostęp do sieci.

Pewnego dnia siedział jak zwykle przed monitorem, gdy dźwięk z komputera oznajmił nadejście poczty elektronicznej. Czytał z coraz większym zdumieniem:

"Witaj Robercie!

Zostałeś nominowany przez prezydium Stowarzyszenia Programistów Internetowych do udziału w eksperymencie badawczym polegającym na zaimplantowaniu w twoim organiźmie interfejsu z Internetem. Uznaliśmy, że jesteś najodpowiedniejszą osobą, która wykorzysta drzemiący w tej innowacji potencjał.

Jednocześnie pragniemy uprzedzić nieporozumienia i wyjaśnić, że nie rościmy sobie prawa do ingerowania w twój organizm, a jedynie oferujemy sfinansowanie całego złożonego przedsięwzięcia.

Jeśli jesteś zainteresowany to w ciągu siedmiu dni powinieneś się zgłosić do naszego sekretariatu celem dopełnienia formalności. Po upływie tego terminu lub jeśli sam odmówisz poddania się zabiegowi, wybierzemy osobę kolejną na naszej liście.

Z poważaniem

Prezes Stowarzyszenia Programistów Internetowych"
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

*routerami[,] by

*organi[z]mie

Bardzo dobry pomysł, własnie czegos takiego szukałam, dziękuję za tą mozliwość pożądnego nakarminia pegaza, amm nadziję, że ludzie docenią kunszt pomysł i go nie zepsują.


Mam nadzieję, że ja go też nie zepsuję:) miełgo pisania. 


 Dopiero jak zauważyłem twój onna no hito fajny dopisek i skomentowałem trafiłem na te plusy i komentarz. Dzięki. Pomysł kluczowej innowacji powstawał na pewnym blogu. Fajnie się pisało, ale chyba lepiej czyta się w całości: http://www.eioba.pl/a85960/zmysl_sieci Może dzięki temu, że pomysł pojawił się w drugiej części opowiadania jestem zadowolony z literackiego efektu. W większości wykorzystałem tu wiedzę o wynalazkach, którym już całkiem blisko do realizacji, a o których wcześniej donosiłem w artykułach popularno-naukowych http://fantasyworld.pl/v_article2.php?b=1&r=uran


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.