Uczucia odległe jak...  zobacz opis świata »

Dopis 80:Rodzina . Niby potrzebna , ostoja , podpora i...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Rodzina.Niby potrzebna, ostoja, podpora i inne takie. Moja rodzina jest inna. Owszem kochamy się, spędzamy razem czas, ale oni są dziwni. Przykład z ostatnich dni. Pojechaliśmy na zakupy: Ojciec Pio, Matka Dżi, ja i Kuba. To był błąd. Ojciec Pio dopadł do wózka i zaczął sobie jeździć na nim, mój brat biegał za nim i wołał: „ Ja chcę na karuzelę, też!”. Matka Dżi odwróciła się na pięcie i poszła robić zakupy. Ruszyłam lekko za nią. Ubrania, bielizna.

- Madziu! Zobacz taki mały staniczek, akurat na twoje cycusie! – Głos wdarł się do mojego wnętrza. Super. Schowałam się za strojami kąpielowymi. Nadbiega mój brat.

- Madziu, bo tata dostał oczopląsu! – Przerażone dziecko ciągnie mnie w kierunku komputerów, Matka Dżi biegnie za mną z różowym stanikiem. A Ojciec Pio stoi przed stoiskiem z czystymi płytami i mruczy do siebie. Miałam dosyć. No to odwróciłam się na pięcie i trafiłam na stojak z okularami przeciwsłonecznymi (komputery i okulary w jednym miejscu?). Wszystko wysypało się, a moja rodzina zaczęła radośnie się śmiać.Magda z

rodziny Adamsów.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Ale rodzina ;D

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.