Rozdział: 1.
prolog...

Kushina

Od: 06.02.2011,aktywny: dawno temu

Tekstów: 1,

Dopisów: 0,


Opis świata:

Rozdział: 0. – Prolog…
Świat technologii, to era, w której ludzie żyli wiecznie. W tym świecie, nic się nie niszczyło, a ludzie zapomnieli już dawno, co to jest bóg. Nieliczni, rzadko się zdarzało, żeby ludzie umierali, ale zdarzały się już takie przypadki. Nowa era dla świata, nazywała się również czasami bezpłodności, a młode dziewczyny przestawały po prostu rodzić dzieci, z braku potrzeby. Teraz ludzie zaczęli kupować swoje „dzieci”.
Podobno mówi się, że każda opowieść ma swój początek oraz zakończenie. I jedno i drugie może być prawdą. Nazywam się… Bill Kaulitz. Z reguły nie jestem taki blady, ale z reguły nie jestem też w śpiączce.
Ten chłopak siedzący na krześle, tak ten z czarnymi włosami, splecionymi we warkoczykach. To Tom… Humanoid, którego sam stworzyłem, a teraz go opuszczę. Na całym świecie, ma tylko mnie… A więc będzie bardzo samotny, gdy mnie zabraknie.
Chciałbym muc z nim ostatni raz porozmawiać, powiedzieć mu, że wszystko będzie już dobrze, że wszystko się ułoży. To było oczywiście jednak kłamstwo. Mógłbym mu powiedzieć jedynie „żegnaj”..
Chodź leże w tym łóżku, ale mówię stąd. To się chyba nazywa „przejście pomiędzy światami”, lub po prostu przebywaniem poza własnym ciałem… Nie wiem czy ktokolwiek mnie słyszy… Jednak ostatnio udało mi się „skontaktować” z kilkoma osobami z poza grobu, więc czy warto spróbować? Nie wiem… Ale wiem jedno. On musi mnie usłyszeć…
Jeśli mnie słyszysz, to słuchaj uważnie… To bardzo, bardzo ważne… Być może będzie to najważniejsza sprawa w historii. Musisz mi wybaczyć, ale zacznę tą historię od pewnego frazesu…
A zaczęło się to w tedy, gdy…
…******…
Liczę na wasze opinie...