Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 35:Rozstania stanowczo nie są łatwe...

« poprzedni dopis
 

oona 64

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 9,

Dopisów: 456,


Rozstania stanowczo nie są łatwe. Ale już najtrudniejsze są te, które mają kończyć długie związki. Właściwie mało było w moim życiu rozstań, które mnie bolały i związków, których było mi szkoda. Zresztą, kiedyś ogólnie byłam inna. Ludzie bardzo się zmieniają z czasem i pod wpływem tego, co szykuje im przyszłość.Jeśli chodzi o hobby i ich początki...

Przede wszystkim rozmawianie i pisanie z ludźmi. Poważne rozmowy, pobudzające wyobraźnię. Budowanie z rozmówcami zamków na lodzie, to coś, co zaczyna się niewiadomo kiedy.

Dawniej moim hobby było prowadzenie bloga z moimi wierszami i przemyśleniami. Miałam go coś koło trzech lat. Był wypieszczony, zadbany, starannie prowadzony ze stałymi komentarzami od poznanych blogowiczów, którzy równierz nie pisali o codziennym życiu, a bardziej o psychicznych odczuciach i pomysłach. Ale niestety ktoś genialny zmienił stronę z blogami na coś w stylu fotka.pl i straciłam bloga z dnia na dzień, nie udało mi się go odzyskać. Innego już nie chciałam. A przygoda z blogiem zaczęła się banalnie. Przeglądałam sieć i przypadkiem trafiłam na boski szablon. I założyłam bloga :)Jeśli chodzi o muzykę, to chyba mało kto na Piszmy.pl słucha takiej jak ja, z tego co widzę jak dotąd. A ja kocham hip-hop. Taki stary i dobry. I słuchanie tej muzyki, zbieranie tekstów też można w sumie nazwać hobby. A zaczęło się jakieś siedem lat temu, po śmierci przyjaciela. I trwa do dziś.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.