Na deskach gabinetu  zobacz opis świata »

Dopis 1:SADYSTKA: Gonią...

 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


SADYSTKA:

Gonią mnie!VIVALDI:

Kto cię goni?CYNI /ciekawie/:

Demony?SADYSTKA:

Głosy!/Pada na kanapę obok DARQI i CYNI. Przygląda się swoim bosym stopom/CYNI:

Chciałabym, żeby ten o boskim głosie mnie pogłaskał.VIVALDI:

Phhyyy.SADYSTKA /radośnie/:

Głosy mają przerwę!/CYNI i DARQA siedzią na kanapie i coś szepczą o chłopakach, głośne śmiechy. Vivaldi nadal bawi się brzytwą./SADYSTKA /nuci/:

Na zielonej łące, raz dwa trzy, pasły się zające.../Na scenę wchodzi OONA w szerokich spodniach, zielonych butach i brudnym podkoszulku/OONA /z oburzeniem do SADYSTKI/:

Nie! Bo w ogrodzie rośnie pnącze, w dzikim winie świat się plącze!/OONA nuci swoją piosenkę, SADYSTKA swoją. VIVALDI zaczyna wycinać wzory na krześle przy użyciu żyletki./DARQA /radośnie/:

Tomciu!/Krzyczy i wybiega za scenę. CYNI wyciąga spod łóżka herbatę i odginając paluszek wypija ją. Wraca DARQA./SADYSTKA:

To nie moje głosy były?CYNI:

Tomuś tam był?DARQA:

To tylko kot w butach.VIVALDI:

Idę na łuczelnię. Jest godzina dwudziesta, od czterech godzin mam zajęcia. Powiem, że spóźnił się tramwaj./Schodzi ze sceny, mrucząc coś pod nosem/SADYSTKA:

Kurde no, ale jest fajnie!/Cisza./CYNI /po chwili/:

Czekolady.../Cisza./DARQA:

Faceta.../Cisza./OONA:

Grechuty.../Cisza./Głos zza sceny:

Seksu!/Radość na scenie. Dziewczyny wstają i zaczynają się poprawiać. OONA ściąga bluzkę, żeby nie było widać plam. Zostaje w zielonym staniku./

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 4

moje pierwsze takie coś:d

Ja osobiście się nie znam w ogóle.. ale to mi się podoba! ^^\'< dorzuca jeszcze plus >

Ja osobiście lubię teatr, aczkolwiek się na nim nie bardzo ten tego... no, ale dużo się czytało dramatów za czasów technikum(ach jak to było dawno! cały miesiąc temu, jak ten czas leci ) więc stwierdzam, że może do chomika dajmy troszkę więcej opisów ^^ a tak to kozackie jest ^^Btw. Wczoraj kupiłam taaaakie szeeeroookie kooozackie szare dresy ^^ tzn spodnie :D a dziś mam na sobie zielony stanik... i za to wszystko należy się plus :*

Zdecydowanie zielone staniki rządzą!

Bosko jest ^^

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.