Studenckie rozmyślania.  zobacz opis świata »

Dopis 9:SamWieszOKim Wkurzają mnie ludzie...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Sam-Wiesz-O-KimWkurzają mnie ludzie, którzy mają wielkie mniemanie o sobie. Nie twierdzę, że trzeba chować się w skorupę i uciekać w nieśmiałość czy wstydzić się swoich dokonań. Nie. Wielkie mniemanie przejawia się moim zdaniem następującą rzeczą: najpierw się mówi, a potem się robi. To co się mówi w ogóle nie odzwierciedla późniejszej roboty. Chwalić się osiągnięciami, mówić, pisać kim to się nie jest, a potem dodawać wiersze, które jawnie sygnalizują, że są 'the best' i każda krytyka, sugestia jest przyjęta ze słowami 'ale ja nie poprawiam...' to przegięcie.

Sam-Wiesz-O-Kim właśnie takie mniemanie - według mnie ma o sobie. Wiadomości, informacje, zabezpieczenia. Na Boga! Przecież nie będziemy kraść tej twórczości jego wybitnej... Ech. Szkoda, że jeszcze nie dostałam jego wizytówki.

Śmieszą mnie tacy ludzie, bawią i rozbrajają. Nie wiem, może ja też myślę o sobie nie wiem co, może też mam gigantyczne mniemanie o sobie, ale się nie afiszuję z nim jak Sam-Wiesz-Kto. Pewnie się mylę, ale po prostu dziwne uczucie spotkać kogoś, kto na dzień dobry rzuca ci kim to on nie jest, dlaczego, kiedy i co osiągnął. No, ale słowa świadczą o człowieku.

To ja już zamilknę, bo będzie, że obgaduję...

Enter.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.