Nie płacz...  zobacz opis świata »

Dopis 4:Siedząc w domu...

« poprzedni dopis
 

sid12

Od: 26.03.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 1,

Dopisów: 5,


Siedząc w domu i przeglądając swoje forum poczuła lekkie ukłucie w okolicach łopatek. Praktycznie rzecz biorąc nie zwróciła na to żadnej uwagi, tylko podrapała się w tamtym miejscu. Choć nic tam nie było, znów pojawił się niepokój. Starała się nie myśleć o tym.

- Kim ja jestem? - bąknęła pod nosem - Co się ze mną dzieje?

Jednak nie otrzymała odpowiedzi na zadane pytania i lekko się tym zmartwiła. Z drugiej jednak strony po co się tym przejmować. To mogą być po prostu jej zwykłe urojenia.

Carrie westchnęła i spojrzała na swój nick - "Elf_213". Zastanowiła się nad tym, dlaczego wybrała taki, a nie inny. Dlaczego nie zalogowała się po prostu jako "Carrie"?

Z drugiej jednak strony...

- Czy to takie ważne? - spytała samą siebie i zaśmiała się.

Jednak nie było jej do śmiechu.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Ciut pozmieniałam, tam, gdzie były błędy lub gdzie zdania były jakies takie pozbawione sensu.. Ale ogólnie dopis okay ;) Widzę, że Twój pierwszy. Miło mi, że to akurat moje opowiadanie wybrałeś/aś. Pozdrawiam, Perf.


* forum[,]
* biorąc[,] nie zwróciła
* strony [-] po co
* przejmować[/.][?]


Co do komenta Perf - nie powinnaś poprawiać sama dopisów innych. Co z tego, że to twoje opo? Od poprawiania jest sam dopisujący i dopiero, jeśli tego nie zrobi po napomnieniu, można jego dopis usunąć bądź poprawić.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.