Bliźniaczki  zobacz opis świata »

Dopis 12:Siedzieliśmy tak dobre pół godziny ....

« poprzedni dopis
 

Stokrotka 52

Od: 11.06.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 386,


Siedzieliśmy tak dobre pół godziny. Wtuliłam się w przyjaciela i włożyłam jedną słuchawkę do ucha. Prawie zasypiałam, gdy do pokoju wpadła Inga. Już lepiej się czuła, ale nadal miała kilka siniaków i zadrapań, co ukrywała pod toną fluidu.

- Zaraz mam zajęcia, nie zdążę się przebrać - jęczała i krzątała się po pokoju. Zupełnie nie zwróciła na nas uwagi. Marcin spojrzał na mnie, a ja na niego i wzruszyliśmy ramionami. Inga wyleciała z pokoju piętnaście minut później.

- Ona nie jest normalna - mruknęłam pod nosem. Wtuliłam się ponownie w Marcina, a on zaczął mnie głaskać po boku.

- Powiesz mi, do kogo dzwoniłeś? - spytałam zaciekawiona. Uniosłam wzrok i spojrzałam na przyjaciela.

- Do Andrzeja. To mój dawny kumpel. Napakowany, potrafi przyłożyć. Paweł odpłaci za pobicie Ingi - stwierdził i wstał z łóżka, podchodząc do okna.

- Już myślałam, że masz wtyki u płatnych morderców - mruknęłam i rozłożyłam się na łóżku, wyciągając się. Zupełnie zapomniałam, że mam sukienkę i po chwili otrzeźwił mnie śmiech Marcina i jego wzrok między moimi nogami.

- Nie wiedziałem, że masz taką seksowną bieliznę - zaśmiał się i nachylił nade mną. Serce zaczęło mi bić w zawrotnym tempie, a gdy zbliżył się jeszcze bardziej, zamknęłam oczy, przygotowana na pocałunek. Nie wiedziałam, co robię. Nie zraziło mnie nawet to, że wcześniej gapił się między moje nogi. Czułam już jego oddech na swoich ustach i słyszałam miarowe wdechy.

- Zrobiłbym to, gdybyś nie była moją przyjaciółką - powiedział, ale nadal się nie odsuwał. Mój oddech przyspieszył, coś mnie ciągnęło do Marcina i zupełnie nie wiem, co.

- Marcin - jęknęłam cichutko, gdy przejechał dłonią między moimi piersiami i położył ją na rozgrzanym policzku.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

W zdaniu "Zupełnie nie zwróciła uwagi na nas" wydaje mi się, że lepiej brzmiałoby ,,na nas uwagi"... Ale nie jestem tu po to, żeby poprawiać ;) Tak tylko mi się wydaje ;D


* nie zdą[/rz][ż]ę się
* i krz[/a][ą]tała
* - Powiesz mi[,]
* jeszcze bardziej[,]
* nadal się nie odsu[/ną][wa]ł.
* zupełnie nie wiem[,]


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.