Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 713: Siema , po pierwsze to zachęcam...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***Siema, po pierwsze to zachęcam wszystkich do przeczytania „Maskarady” i „ Miasta Zgaszonych Świateł”. Sama przeczytałam oba opowiadania w trzy dni i szczerze mówiąc bardzo się cieszę, bo dziewczyny + Gaston super piszą, wciąga i pochłania myśli na pewien czas. Tak więc, wiecie cudowni poeci, boskie pisarki – pisać i tak nie umiecie tak fajnie jak ja (hehe, żarcik), ale chociaż możecie przeczytać coś wartościowego, coś, co jest tworzone przeze takich laików jak wy sami. No to tyle reklamy, o którą nie byłam proszona (pamiętajcie o czekach dziewczynki… ;P).

Co tam u mnie?

A wywaliłam się i sobie palec skrzywdziłam, podejrzewam, że nie jest złamany, bo działa, tylko trochę boli. Ha, bo jest śnieg. Miałam kasę na buty zimowe, ale niestety się wydała, więc pomykam w adidasach, lepsze on niż sandały, nie?

Studia… O dziwo dobrze, zaliczona opisówka, a językoznawstwo… We’ll see. Teścik dopiero w styczniu, ale już na słowo TEŚCIK cierpnie mi to i owo.

Poza tym kupiłam tacie prezent pod de choinkę – płytę Judas Priest, będziemy tego słuchać zamiast kolęd.

Nigdy, ale to nigdy nie wychodzi mi dobry kisiel z tej torebki, co tylko trzeba zalać. Chamstwo!

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Wynagrodzenie zostało przesłane na pani konto. Dziękujemy.


 


:P


Co do kiesielu, zanim zalejesz wrzątkiem to nalej odrobinę zimnej wody i zamieszaj dokładnie, a potem dolej wrzątku caly czas mieszając. Nie ma opcji żeby się nie udał. Ja nie kupuje tych kubków, tylko normalny kiesiel bo to to samo tylko w mniejszym opakowaniu...dwie lyżeczki zwyklego kisielu do kubka i potem procedura ta sama, niczym się nie różni, tylko ceną bo wychodzi zdecydowanie taniej. ;)


Założyłam, kisiel nie wychodzi z powodu grudek, być może chodzilo Ci o coś innego, ale przepis komuś się może przyda. :)


chodziło mi o to, że zawsze zaleję za dużą ilością wody. ZAWSZE! już sobie mierzę i w ogóle, ale zawsze za rzadki, bleh ;p


 


Dzięki za wynagrodzenie Vee :D


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.