Łuk Achillesa  zobacz opis świata »

Dopis 4:Skinęła głową...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,
Skinęła głową i naburmuszona weszła do baru.

- Ruszać dupy włochate, idziemy - powiedziała nie patrząc w oczy facetom. Zebrali się szybko, tym razem nikt nie chciał nieść jej bagażu. A szkoda, bo wyjątkowo ciążyły jej te torby.

Ich transportem okazał się jeep z przyczepką. Wrzucili wszystkie toboły i plecaki. Claudia starannie nakryła wszystko płachtą, bo sądząc po karoserii samochodu strasznie się kurzyło. Wsiadła do środka jako ostatnia i okazało się, że czeka na nią miejsce z przodu, koło kierowcy. Usiadła niechętnie i zmarszczyła brwi. "Traktują mnie jak babę, jak jakąś pannicę, ale ja im pokażę" - mruknęła do siebie. Po chwili uświadomiła się, że oto spełniają się jej marzenia, że będzie mogła robić coś, co kocha. "Olać facetów" - powiedziała do swoich myśli i spojrzała przez zamkniętą szybę. Krajobraz powoli się zmieniał, na zewnątrz świeciło mocno słońce, piasek niesiony przez wiatr osiadał na szybie. Claudia przymknęła oczy i zasnęła. Nie wiedziała ile spała, ale obudziła się z bólem w karku. Głośne rozmowy i śmiechy sprawiły, że poczuła się nieswojo. Powoli wypełzła z samochodu ziewając rozdzierająco i przeciągając się. Rozmowy zamilkły i wszyscy spojrzeli na dziewczynę, która poczuła, że się rumieni. Z tłumu wybiegła jakaś dziewczyna i złapała, Claudię za ręce.

- Nareszcie jakaś kobieta! - krzyknęła radośnie kalecząc angielski na wszystkie sposoby.

- Super, kolejna lalunia - mruknął wysoki mężczyzna, który wyciągał ich bagaże z przyczepki. Claudia odwróciła się z furią w oczach, wiatr lekko rozwiał jej włosy.

- Nazwij mnie lalunią jeszcze raz - warknęła, podchodząc, co słowo o krok do przodu, aż spojrzała mężczyźnie głęboko w oczy - to zobaczysz jak się mylisz. - Ludzie obserwujący to wydarzenie zaczęli się śmiać, ale Claudia nie żartowała. Była silna i pewna siebie. Jeszcze po tej kłótni z ukochanym miała dość wszystkich facetów. Wszystkich!
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

"Ruszać dupy włochate" - hahahahahahah Madzia! Jesteś w takich opowiadaniach mistrzem. Tylko jest pare błędów ;> alllle to sie poprawi.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.