Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 158:Ślęczę nad klawiaturą i próbuje myśleć ....

« poprzedni dopis
 

Kala 5

Od: 16.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 42,


Ślęczę nad klawiaturą i próbuje myśleć. Siostra zajmuje się królikiem ale często sterczy mi nad głową. To wkurzające, kiedy próbuje się coś napisać. Właściwie nie wymyśliłam dzisiaj nic ciekawego, tylko dopisałam coś do Galerii smoków-rysunki i opisy. Zerknęłam na kilka opowiadań, żeby coś znaleźć dla siebie, ale jakoś nie czuje weny ani w ogóle sił do dołączenia się do któregoś.

***

Właśnie siostra pogoniła papuga, bo uczepił się ołówka. To nimfa, samiec. Wszystko dziabie tym swoim dziobem. I znowu zaczepia ołówek. Lubie słuchać jak łazi, bo wtedy słychać jego łapeczki, a szczególnie gdy drepcze na szafie, albo po podłodze.....generalnie na czymś, co oddaje dźwięk. Ma tylko taką drażniącą cechę. Uwielbia lądować na głowie. Szlak mnie trafia, bo uparł się na moją, a gdy to robi to mi się wydaje, że ktoś rzucił we mnie woreczkiem z piaskiem.Już kilka razy chciałam nakrzyczeć na siostrę czym we mnie rzuca, a to tylko papuga. Nie mówię już o starcie. Tylko mam taką frajdę, że jak ląduje to pazurki jego się haczą o moje włosy, podczas gdy reszta leci do przodu.

Generalnie ma na imię Ed, a i tak wszyscy wołają na niego "Dupcia". Często ją wystawia w śmieszny sposób.

Najlepsze jest jak jemy rosół, a on siedzi w klatce. Nie wiem co mu odbija, ale naprawdę lubi nam wyjadać z talerza. A jak nie może to łazi po całej klatce i tylko czubek widać jeżdżący w tę i z powrotem jak na strzelnicy. Tylko od czasu do czasu wygląda znad kuwety i dziabie dzwoneczki, które ma doczepione do huśtawki. Generalnie jest fajny, ma swój charakterek.

Idę...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.