Sms-owy nieznajomy!  zobacz opis świata »

Dopis 66:SMS do nieznajomy 14:52 To...

« poprzedni dopis
 

dziubasek 36

Od: 28.06.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 5,

Dopisów: 236,
SMS do nieznajomy 14:52

To, że noszę soczewki, nie oznacza, że Cię nie zobaczę. A jeśli nawet rozglądam się w poszukiwaniu Ciebie, to co? Chyba tyle wolności mi się należy?


SMS od nieznajomy 14:57

Ależ oczywiście Kochanie, że Ci się należy. Nie sądzisz jednak, że na nic te starania skoro ukrywałem się przez tak długi czas i to z bardzo dobrym skutkiem?


SMS do nieznajomy 15:01

Każdy popełnia błędy...


SMS od nieznajomy 15:09

Liczysz na potknięcie z mojej strony? Wybacz Kotku, ale sama dobrze wiesz, że akurat w tej sprawie perfekcyjnie sobie radzę.


SMS do nieznajomy 15:13

Przepraszam uprzejmie Panie Idealny... Nie wiedziałam, że jesteś takim perfekcjonistą... Wybacz, że uraziłam królewskie oblicze.


SMS od nieznajomy 15:17

Ten sarkastyczny ton zupełnie Ci nie pasuje KruszynkoNaomi stwierdziła, że czas wykorzystać okazję, że "nieznajomy" znów używa pieszczotliwych określeń w stosunku do niej.SMS do nieznajomy 15:24

Wiesz... Coraz bardziej mi się to podoba. Odpowiada mi ten układ. Ja nie wiem kim jesteś, nie mam żadnych zobowiązań wobec Ciebie. Ty swoimi sms-ami mile łechcesz moje ego. Nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba... Chyba jestem szczęśliwa.


Nieznajomy nie odpisał na wiadomość dziewczyny. Naomi z uśmiechem na ustach postanowiła napisać wieczorem, by dać mu troszkę do myślenia.


SMS do nieznajomy 22:57

Dobranoc ;)


SMS od nieznajomy 22:59

Hmm... Intrygujesz mnie Maleńka. Na prawdę nie chcesz już wiedzieć kim jestem? W ogóle Cię to nie interesuje?

SMS do nieznajomy 23:09

Mi taki układ jak najbardziej odpowiada ;) Śpij dobrze i nie myśl tyle. Dobranoc ;)
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.