Sms-owy nieznajomy!  zobacz opis świata »

Dopis 68:SMS do nieznajomy 17:34 Jak...

« poprzedni dopis
 

dziubasek 36

Od: 28.06.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 5,

Dopisów: 236,


SMS do nieznajomy 17:34

Jak leci? Bardzo męczący dzień dziś miałeś?


SMS od nieznajomy 17:56

Nie było tak źle mała. Jakoś przeżyłem ;)


SMS do nieznajomy 18:12

Cieszę się ;)


SMS od nieznajomy 18:15

A co Cię tak w tym cieszy Skarbie? Już się nie złościsz? Nie denerwujesz, że się nie ujawniam? Nie irytuje Cię już, że nadal nie wiesz kim jestem?


SMS do nieznajomy 18:19

Nie potrzebne mi to do szczęścia ;) Po co się złościć? W końcu sam napisałeś, że złość piękności szkodzi ;) A nie chciałabym Cię rozczarować stając się brzydulą :) W końcu mój widok Cię kręci... ;p


SMS od nieznajomy 18:21

Hmm... Czyli, że niby bierzesz do siebie to co do Ciebie piszę? Chcesz mojego szczęścia? Coś Ci się w główce poprzestawiało słodziutka? Tak pałałaś nienawiścią do mnie, za te anonimowe wiadomości i nagle tak się wszystko zmieniło?


SMS do nieznajomy 18:24

A co Cię to tak dziwi? Piszemy codziennie, piszesz mi miłe rzeczy... ;) Nie będę płakać z tego powodu. Dopieszczasz mnie swoimi opiniami na mój temat, a nie powiedziałabym, że to powód do złości ;)


SMS od nieznajomy 18:31

Coraz bardziej mnie zadziwiasz maleńka. I już nie zastanawiasz się kim jestem?


SMS do nieznajomy 18:37

Wcale. Cieszę się, że Cię mam. Dzięki Tobie jestem dowartościowana ;) Dziękuję Skarbie ;*


SMS od nieznajomy 18:38

Skarbie? Od kiedy mnie tak nazywasz...? Naomi, czy coś się zmieniło? Twoje myślenie o mnie? Cokolwiek?


Naomi cieszyła się z takiego obrotu sprawy. Celowo sprawiała, że jej nieznajomy wielbiciel gubił się w swych myślach. Chciała sprawić, by zaczął myśleć o tym co ona czuje do niego. Chciała sprawiać wrażenie zadowolonej z obrotu wydarzeń. Liczyła na jego błąd i na to, że w końcu się ujawni.


SMS do nieznajomy 18:57

Jedyne co się zmieniło, to moje zdanie o Tobie ;) Jesteś kochany, że do mnie napisałeś... Potrzeba mi było zmian. Dziękuję za to, że pojawiłeś się w moim życiu. Nawet nie wiesz ile radości daje mi utrzymywanie z Tobą kontaktu. Jesteś wspaniałym chłopakiem.


SMS od nieznajomy 19:02

Zamurowało mnie... Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek napiszesz mi coś takiego Naomi. Myślałem, że w końcu nie wytrzymasz i urwiesz kontakt. Czy pisałaś poważnie te wszystkie rzeczy?

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.