Kolekcjoner. Ksiega Snów  zobacz opis świata »

Dopis 8: Sny w moim życiu sprawują dość...

« poprzedni dopis
 
***

Sny w moim życiu sprawują dość istotna rolę. Zazwyczaj dają mi do zrozumienia czego pragnę, czego się boję (choć potem zazwyczaj tego też pragnę), a także pozwalają mi odwiedzić mroczne miejsca mojej podświadomości (piekło - miodzio). Mógłbym w pierwszym wpisie opisać jedno z takich miejsc, lecz ze wszystkich moich wypraw pod powiekami, zapamiętałem jedną bardzo wkurzającą.

Miałem czas, gdy dosyć dotkliwie cierpiałem na bezsenność. Osoby które mnie znają pewnie pamiętają mój legendarny stan po czterech nocach bez zmrużenia oka (warzywo). Kiedyś gdy „w końcu” zasnąłem, nie było mi dane spać wystarczająco długo, a to przez pieprzony gwizdek, który mi się przyśnił i obudził donośnym piskiem. Ok. Czwartej nad ranem zerwałem się z łóżka. Domownicy do dzisiaj nie zapomnieli tego wrzasku na całe mieszkanie „KURWA”. Nie wiem jak wy, ale jak dla mnie srebrny gwizdek, który zaczyna piszczeć w podświadomości to nie jest normalny sen. 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Sądząc po moich zainteresowaniach i charakterze, niektórych pewnie zdziwi treść tej "mary sennej". Jednak te mroczne i monumentalne postanowiłem zostawić na później.

Taaak. Wiem doskonale co to znaczy nie spać kilka nocy pod rząd. Na szczęście nie śnią mi się gwizdki :P

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.