describe it  zobacz opis świata »

Dopis 6:Soulmate It's a person who is your...

« poprzedni dopis
 

Pati 46

Od: 10.11.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 353,


SoulmateIt's a person who is your friend and he/she understands you. You can trust her/him. I think that everybody should have soulmate.Some people hasn't found a friend yet. I have a friend. We talk very often and we go out. We don't have the same hobbies but we like to spend free time together.She understands me and she listens to me, even if I tell stupid things. So she is my soulmate. I can't describe it better.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

dependence


We talk very often and we meet.


Nie musisz dwa razy pisać osoby, jeżeli czasownik dotyczy tej samej osoby, tak jak w tym zdaniu. Mogło by być po prostu "We talk very often and meet". Poza tym... Co "meet"? Ładniej by było, że idziemy razem do kina, oglądamy filmy, czytamy książki, albo chociażby "go out", bo takie "meet" to za mało zaawansowane jest, można by to rozbudować. Wiesz, napisać, że są przyjaciele co Cię pocieszą, ale też tacy co oszukują. Zauważyłam, że piszesz tutaj minimum, a Twój angielski jest całkiem w pompkę i możesz napisać więcej. Co prawda więcej wysiłku to kosztuje, ale i efekt lepszy.


I think that everybody has soulmate... maybe not all...


Po co sobie zaprzeczasz? Może lepiej by było. "I think that everybody SHOULD have a soulmate. However, not everbody has. " Czy cosś w ten deseń.


 


 


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.