Razem z falami.  zobacz opis świata »

Dopis 21:Stwierdziła , że seksowna bielizna już...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Stwierdziła, że seksowna bielizna już nie pomoże. Fajnie bawili się z Wiktorem wcześniej, kiedy pracowali gdzie indziej. Potem ta awantura o Maksa i dziewczynę... Ola westchnęła i spojrzała na śpiące dziewczynki. Coś mruczały przed snem o Wikotrze i Adrianie. "Czyżby znów ciągotki do chłopaków?" - zapytała sama siebie Ola oglądając swoje opalone nogi. Wstała i wymknęła się cicho do łazienki. Zamknęła się na klucz i spojrzała na swoje odbicie w lustrze. Była piękną kobietą o owalnej twarzy i delikatnych ustach.

- A może tak... Adrianem się zajmę - uśmiechnęła się leciutko. Już wiedziała jak mocno ukłuć Wiktora w serce.***

- Tutaj moja komunia, a tutaj... - Wiktor delikatnie przewracał kartki i cicho opowiadał. Nic nie ukrywał, mówił szczerze i wolno. Czuł się szczęśliwy, zwłaszcza, że Adrian okazywał zainteresowanie. Chłopak nagle ziewnął.

- Oj czas na spanie - Wiktor pocałował ucznia w czoło i poszedł do swojego pokoju. Po pół godzinie wrócił i położył się koło śpiącego Adriana. Przez dwie godziny wpatrywał się w spokojne rysy, świeży zarost i piękne usta. Lekko gładził chłopaka po ręce. Nie wiedział, kiedy zmorzył go sen, objął Adriana i tak przytuleni spali do godziny szóstej, kiedy to do pokoju weszły pierwsze promienie słoneczne.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Edytuje swój wpis bo już wcześniej napisałam, że poszli spać ;)

ja nie wiem jak ja czytam te wpisy, że mi coś umyka co chwilę xD

Madzia roztrzepana :P

Nie martw się ja mam tak samo. Za dużo i za szybko myślimy i chcemy te myśli przelać na \"papier\" ;)

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.