Szare dni wieczności

Krusz

Od: 08.10.2006,aktywny: dawno temu

Tekstów: 27,

Dopisów: 0,


Opis świata:

Mroczni Aniołowie zostali zesłani na Ziemię przez Boga, aby ponieść karę za swój bunt. Ich egzystencja jednak nie całkiem przypomina życie zwykłych ludzi. Do podtrzymania jej potrzebują krwi jako pokarmu. Za cenę pozbawienia go ludzi zyskują dar nieśmiertelności oraz niespożyte siły. Nie chorują i nie meczą się, wykazują się niezwykłą szybkością. Nie ma rzeczy która mogłaby je zabić oprócz braku pożywienia. Są wiec jak pasożyty dla ludzkości, chcąc w tym samym momencie podtrzymać ją przy życiu i zabijać dla własnych korzyści.

Maja również możliwość przekazywania swojego mrocznego daru śmiertelnikom wraz ze swoją krwią, czyniąc z nich wampiry.

Potępieni robią to jednak niezwykle rzadko z powodu swojej nieufności i ostrożności. Zamykają się w swoim świecie udając, że potrafią swobodnie istnieć, w symbiozie. Nie często pokazują skrzydła i są samotnikami. Zostało ich niewielu przez ciągłą walkę z własną natura i rządzą mordu.

Laurent Clair de Lune jest właśnie jednym z wampirów. Stworzony dla kaprysu lub żartu. Pozostawiony sam sobie przemierza samotnie wieki już od sześciu tysięcy lat. Próbuje odszukać swego stwórcę i znaleźć sens istnienia swojego rodzaju mając do dyspozycji tylko mrok. Nie waha się użyć możliwości jakie daje mu nowoczesny świat.Kilka spraw technicznych:

- Wampiry nie mogą wychodzić na światło dzienne i tak samo jak Potępieni potrzebują do życia krwi. Są od swoich stworzycieli znacznie słabsi ale mogą tworzyć sobie podobnych. Każde pokolenie jest coraz słabsze ale ich wiek sprzyja rozwojowi daru. Nie mają skrzydeł.

- Wiek mrocznych Aniołów liczy się w tysiącach lat. Światło dzienne nie robi im żadnej szkody, dlatego też prowadzą w miarę normalne życie.Chciałabym, aby każdy z waszych wpisów był staranny i dokładnie przemyślany. Jeżeli chcecie wprowadzić nowe postacie albo wątek proszę abyście uzgodnili to ze mną na MSG. Nie chciałabym nic kasować ale wpisy naiwne, nie zgodne stylistycznie czy też robione od niechcenia będą bezwzględnie cięte.

Dopisy:

1. Mglista sylwetka niebezpiecznie zbliżała...  18.09.2008 czytaj»