ELIKSIR MŁODOŚCI  zobacz opis świata »

Dopis 12:Szczyty wzgórz pieniły się do skoku...

« poprzedni dopis
 

Love 83

Od: 14.02.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 23,

Dopisów: 213,


Szczyty wzgórz pieniły się do skoku, mgła opadała coraz niżej. Królik który wyszedł z nory przywitał dzień przeciągłym miałczeniem.
- A kysz- mruknął Gautama. Przywykłem do lepszego traktowania, jeśli już coś ma przyciągnąć moją uwagę to niech to będzie piękny biust.
Złociste okręgi otaczające jego postać powiększyły się. Drzewo kwitło, ale on tego nie dostrzegał, był pogrążony w medytacji, docierały do niego tylko skrawki tych zjawisk które poruszały się pod wpływem pamięci, niczym liście na ciepłym wietrze wspomnienia.
Królik to był ewenement. Przychodził z innego świata, z miejsc oddalonych o setki mil. Być może nie był zwyczajnym królikiem, jakże inaczej przebył by taką drogę żeby zawracać głowę najdostojniejszemu?
- Fabuła nie chce się rozwijać- poskarżył się wreszcie królik, Gauthama uśmiechnął się.
Postanowił dać radę małemu przyjacielowi. Otwarł oczy i powiedział; Skoro tak, to widocznie tak musi być. Wartość mają tylko te książki które żyją. Inaczej obrosną w kurz.
- A jak sprawić żeby ożywić fabułę- królik nieśmiało zerknął w stronę nieużywanego grzebienia, który jakoś nie obrastał kurzem.
- Po prostu pozwól jej być.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Eeee to jest ucieczka - nie wypada uciekać w trakcie tworzenia fabuły 0_0
Lowe postaraj się, dopisz tak by nakreślić drogę do dalszych wpisów.

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.