Tajemniczy artefakt

kama00

Od: 10.09.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 2,


Opis świata:

Wpadłam na ten pomysł prawie przymusowo, ale po kilku sekundach przemyślenia spodobał mi się najbardziej ze wszystkich. To taki krótki opis:
Zaraz po wprowadzeniu się do małego trzypokojowego domku, dziewiętnastoletnia Jasmine znalazła tajemniczą mapę zapisaną dziwnym pismem. Od tamtego czasu dziewczyna poszukuje tajemniczej rzeczy ukrytej wiele setek lat temu. Ale nie jest sama, może liczyć na pomoc sympatycznej azjatki - dziewczyny, którą poznała na pierwszej imprezie w nowym mieście.
Poza tym Jasmine ma wielu wrogów, którzy także chcą zdobyć tajemniczy artefakt, jednym z nich jest tajemnicza cyganka. Dziewczyny będą musiały się zmierzyć z wieloma przeciwnościami.

Proszę o utrzymacie klimatu lekko fantastycznego, ale o darowaniu sobie wampirów i innych magicznych stworzeń. Historia powinna skończyć się happy endem.
Postarajcie się nie zamieniać tego w romans, to ma być typowa przygoda, tzn. jakieś elementy mogą być, ale TYLKO elementy.

I jeszcze jedno. Ja raczej za wiele pisać nie będę i dlatego proszę was o zaczęcie od momentu takowej imprezy gdzie Jasmine poznaje tą Azjatkę (one są w tym samym wieku) i proszę wymyślić dla niej jakieś chińskie albo japońskie imię. No i to chyba na tyle. Proszę o postaranie się, bo chcę aby to miało jakiś sens.

Ps. Jasmine jest polką, ma takie imię ponieważ jej dziadek od strony ojca jest Włochem. Początek opowiadania odbywa się w Polsce (wymyślcie gdzie dokładnie) a potem na całym świecie (gdzie tylko sobie wymyślicie).