Jacy jesteśmy... czyli kilka słów o sobie.  zobacz opis świata »

Dopis 13:Tak naprawdę to sama nie wiem , jaka jestem . ....

« poprzedni dopis
 

Pati 46

Od: 10.11.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 353,


Tak naprawdę to sama nie wiem, jaka jestem... Czasami wydaje mi się, że moje cechy charakteru zaprzeczają sobie nawzajem. Uwielbiam słuchać metalu (zdarza mi się również śpiewać, ale to można pominąć), ale kocham również czytać książki i pisać wiersze. Moja twarz często jest czerwona jak burak, bo jestem bardzo nieśmiała. Czasami jestem cichą szarą myszką, a czasami wręcz przeciwnie. Śmieję się ze wszystkiego i rozśmieszam innych. Zdarza się, że mam zły humor i wtedy zarażam nim innych. Przepełnia mnie radość i smutek jednocześnie. Chcę poznawać nowych ludzi, ale boję się zrobić ku temu pierwszy krok. Unikam kłótni, a jeśli już na jakąś trafię, to jestem strasznie uparta i stawiam na swoim. Niektórzy mają o mnie błędne zdanie, ale to dlatego, że nie otwieram się przed wszystkimi. Tylko moi przyjaciele wiedzą, jaka jestem naprawdę. Potrafię dobrze się bawić, muszę tylko mieć chwilkę, żeby się porządnie rozkręcić. Lecz może nadszedł czas by pokazać wszystkim swoje wnętrze? Denerwuje mnie, jak ktoś mówi, że jestem tylko małą grzeczną dziewczynką, która tylko siedzi i się uczy, a jednocześnie sprawia mi to satysfakcję. Dlaczego? Bo cieszę się, że potrafię tak dokładnie się zamaskować. Zawsze mówię ,,ja nic nie wiem", ale wiem zawsze więcej niż się wydaje. I to właśnie tutaj i teraz pierwszy raz wychyliłam się poza grono przyjaciół i otworzyłam się... częściowo.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 4

Uwielbiam słuchać metalu ( zdarza mi się również śpiewać, ale to można pominąć), ale kocham również czytać książki i pisać wiersze.


a co ma muzyka do czytania ksiażek?


jakbym czytała o sobie sprzed kilkunastu lat, też tak uważałam jak ty, że z jedej stronie radosna, z drugiej smutna, szmery-bajery, nie jesteśmy wyjątkowe ;]


Ale ja nie napisałam, że myślę, że jestem wyjątkowa, tylko opisałam siebie


Tak w ogóle to jestem przeciętna


* wiem[,] jaka

* ([/ ]zdarza

* jaką[ś]

* upa[rt]a

* mnie[,]

* dokł[a]dnie

* nie wiem\"[/ ],

* częściowo[.]

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.