Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 70:Technikum nie jest takie złe . . . gdyby...

« poprzedni dopis
 

oona 64

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 9,

Dopisów: 456,


Technikum nie jest takie złe... gdyby właśnie nie ilość przedmiotów. Więcej nauki niż w liceum. Przynajmniej u mnie poziom cholernie wysoki. I jeszcze jutro tematy z matury na prezentacje. Sorka zmusza nas do szybkiego wyboru, chce żebyśmy brali się za to już.

Tess ja się pochwalę, że próbna pisemna z polskiego zrobiona dziś dała mi wynik 16/20 - najlepiej z klasy. Dumna z siebie jestem i to bardzo. Chociaż rzecz jasna marzy mi się 20/20... Albo te 16 ale na rozszerzonej.

Już właściwie wiem na co się zdecydowałam, jeśli chodzi o studia i przedmioty maruralne.

Pedagogika resocjalizacyjna - kierunek. Przedmioty polski rozszerzony, biologia(raczej) podstawowy, angielski podstawowy... To tak na 98%. Bo wszystko może się zmienić i mogę zdawać historię i iść na polonistykę. Chociaż pociąga mnie chyba za bardzo praca w więziennictwie i ewentualnie jako kuratorka.

Ach źli chłopcy... hehe...Jesień nie jest zła. Pachnie już jesienią. Ta pora ma bardzo bardzo charakterystyczny zapach. To jest pora myślenia i bynajmniej nie mam tu na myśli szkolnego, a przynajmniej nie tylko. Zawsze na jesieni dochodzę do jakichś wniosków, mam stosy pomysłów i ogólnie chce mi się myśleć. Na początku, bo później najchętniej siedziałabym wtulona w Niego i słuchała muzyki.Na szczęście kto jak kto, ale my - kobiety z Piszmy.pl - damy radę nawet z jesienią i przedmiotami i depresjami. Bałagan i mężczyźni to też rzecz do opanowania. I wszystko inne.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.