Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 297:Ten dzień był niezwykle miły...

« poprzedni dopis
 

Casis 30

Od: 14.03.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 7,

Dopisów: 136,


Ten dzień był niezwykle miły. Poznałam nowego chłopaka, który jest ciekawą osobistością. Znowu trafiłam na Rafała, ale ten chłopak różni się od mojego przyjaciela. Jest prawdziwym dżentelmenem. Cały dzień w pracy(roznoszę ulotki z grupką znajomych) martwił się o nas i dawał nam takie miejsca abyśmy się nie przepracowały z Olą. Dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy o tym chłopaku. Jest zdolny, ale nie uczył się w swoim liceum. Rzadko do niego chodził. Historia skądś mi znana. Tak, z mojego własnego życia. Nastąpił przełom dla mojego pisania... Kupiłam 2 zeszyty A4! Będę dużo w nich pisać! Non stop cały czas. Tylko abym miała wenę:):):) Mam mnóstwo pomysłów i tak nie jestem w stanie ich wszystkich zanotować... Najpierw napiszę o tym, co od dawna chodzi mi po głowie. To będzie romans pod tytułem: ,,Kochanka Rafaela Santi''. A może napiszemy to wspólnymi siłami na piszmy.pl? Czekam na Wasze zdanie. Całuję Casis:)
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

kryptoreklama ^^ ?

nie:) po prostu nie chcę zacząć czegoś, co nie będzie cieszyć się zainteresowaniem. Ale mogę zmienić ten wpis, jak coś:)Ciekawą osobistością? Śmiesznie to brzmi. Lepiej: ciekawą osobą, albo ma ciekawą osobowość.

Liczby pisze się pisemnie.

* cały dzień w pracy [ ](roznoszę ulotki…) – nie jest jasno napisane, kto jest w pracy, z twojego wpisu wynika, że Rafał.

* takie miejsca[,] abyśmy

* nie uczył się w swoim liceum – dyrektor jakiś czy coś? Swoje liceum? Jak nie w swoim to w czyim?

* non stop[,] cały czasCo do opowiadania to trudno się wypowiedzieć, ponieważ sam tytuł nic nikomu nie mówi. Załóż opowiadanie, a wtedy będzie można wypowiedzieć się na temat tego romansu.Pudelko


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.