Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 330:Ten dzień zaczął jak każdy , ale dziwnie...

« poprzedni dopis
 
Ten dzień zaczął jak każdy, ale dziwnie się zakończył. Zaraz na początku dnia dostałem piątkę w szkole i reszta jakoś poszła z górki.

Podczas długiej przerwy kuzynka do mnie przychodzi i pyta się, czy to prawda że chodzę z Iwoną, moją przyjaciółką. Odpowiedziałem jej przecząco, zgodnie z prawdą. Okazało się że plotę puściła moja była, normalnie myślałem, że mnie trafi, gdy kumple zaczęli się wypytywać czy to jest prawda. Prawie cała szkoła o tym już wiedziała. Kuzynka moja kochana mi wszystko powiedziała, a następnie okazało się, moja ex rozmawiała z moimi koleżankami, iż niby, gdy z nią chodziłem cały czas myślałem tylko o Iwonie. O Anecie (moja była) nigdy nie myślałem, że jest do tego zdolna, uważałem ją za osobę z godnością. Myliłem się. Lecz ja się tym nie przejmuje, choć myślałem nad zemstą, gdyż to ona cały czas pisała z jakimś Marcinem, a do mnie już się nie odzywała o 21, gdyż podobno szła spać, a na drugi dzień narzekała, że się nie wyspała bo pisała do późna z Marcinem. Ja tolerowałem to, gdyż jej ufałem, czego nie mogę powiedzieć o niej.

Ale ja jestem człowiekiem który takie plotki przyjmuje z uśmiechem, aczkolwiek zastanawiałem się czy nie zrewanżować się jej za to. Lecz postanowiłem , że nie poniżę sie do jej poziomu, w końcu mam swoją godność.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

zawikłane ^^

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.