A ponarzekajmy sobie...  zobacz opis świata »

Dopis 6:To ja z tego...

« poprzedni dopis
 

night-kid 11

Od: 19.02.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 18,


To ja z tego miejsca ponarzekam na system levelowy na tej stronie! Dobra, idea była. Ale nie wyszła. Spójrzmy prawdzie w oczy. Żeby pisać na dziale innym niż szkoła, trzeba mieć dziesiąty lvl. Zeby mieć takowy, trzeba duuużo pisać albo długo czekać. A raczej jedno i drugie. I do czego to prowadzi? Do zwykłego nabijania postów, najczęściej w poezji, zwykłymi prostymi rymami. W ten sposób przekłada się ilość nad jakość. Z jednej strony, to zachęca do pisania i wgl, z drugiej... może by obniżyć próg? Zanim się dobije do wymarzonego 10 lvl można stracić cały zapał. A może da się wymyślić inny "system przejścia"?
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 6

Na czacie pisaliście ,,a na przykład taka Pati ma 22 level bo jest "poetką" ", czytając twój wpis przyszło mi na myśl, że moze to ,,Do zwykłego nabijania postów, jaczęściej w poezji, zwykłymi prostymi rymami. W ten sposób przekłada się ilość nad jakość" dotyczy mnie...Nie wiem, takie jakoś mam wrażenie.


Jeżeli chodzi o obniżenie progu to myślę, że jest to dobry pomysł. Może nie tak, żeby od razu zdjąć to ograniczenie, ale po prostu obniżyć.


Nie miałam na myśli Ciebie! Wręcz przeciwnie, bardzo lubię Twoje wiersze. Wiesz, te takie których pierwsze litery tworzą słowa czy zdania... nie pamiętam nazwy. Po prostu ja sama chcąc móc zamieścić gdziekolwiek swoją prace, musiałam poczynić dopiski. Tak wieć rzuciłam się na poezję, chociaż jestem w tym kiepska, bo wiekszość wierszy nie musi mieć ciągu z poprzednimi. Podobnie mogę się produkować w pamiętnikach. Tak jest szybciej


Chyba jestem za bardzo podejrzliwa... Wcale nie jestes kiepska w poezji, chociaż w opowiadaniach idzie ci lepiej, każdy ma swoje mocniejsze strony. A to, co napisałaś tutaj mogłabyś też napisać w tych propozycjach zmian i ulepszeń, czy coś w tym stylu :)


Tylko tam trzeba mieć konkretnu plan działania. A ja za mało znam serwis aby takowy ułożyć.


ooo tak zniżyć do siódemki ;D


Wah? Nie wiedziałam, że taki dziwny system funkcjonuje... czyżby od niedawna?


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.