Oi!  zobacz opis świata »

Dopis 38: To to jesteś z chuja lepiona i nic nie...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- To to jesteś z chuja lepiona i nic nie dostaniesz - zaśmiała się Pu i wyciągnęła spod choinki ogromną paczkę. Paczka była koloru brązowego, przewiązana elegancko wstążką. - Dla babci Frani i dziadka Władka - przeczytała Pu i rozejrzała się dookoła. Wszyscy spojrzeli na nią zaskoczeni.

- Czyli dla mnie! - wykrzyknęła Ebe i rzuciła się na paczkę. W środku były pampersy dla starych ludzi, wibrator, który przy naciśnięciu specjalnego guziczka wytwarzał taki płyn, który nawilżał suchą cipę babci. Ebe ucieszyła się bo takiego wibratora jak ona to nie miał nikt.

- A wiecie że jest sylwester?

- To znaczy co?

- Się bawimy!

- My się zawsze bawimy...

- Spierdalaj.

Pu wybiegła na ulicę i głośno krzycząc zapraszała wszystkich, którzy nie mają gdzie iść na sylwestra, żeby przyszli do nich. Jedna zgrabna blondyneczka stanęła obok Pu i układając swoje polakierowane usteczka w wyraz zadum zapytała z lekko wyczuwalną nutką strachu i przerażenia:

- Ale w tym roku nie wypada sylwester trzynastego w piątek?

Pu spojrzała na nią i towarzystwo łysych dresów.

- Oczywiście, że wypada! I wtedy wszystkie pojebane blondyny razem z kutasami dresami w ciążę zachodzą. - Towarzystwo westchnęło głośno, spojrzało po sobie z widocznym przerażeniem i strachem. I odeszło. A Pu cieszyła, się, że impreza będzie bez dresów. Nagle zobaczyła dwóch kominiarzy, którzy radośnie szli w kierunku nieznanym nikomu.

- Panowie czarni! Murzynki z węgla! Kurwa wołam was! - na ostatni okrzyk mężczyźni odwrócili się. - Idziecie na sylwestra? - Pokiwali głowami, bo jak się okazało potem są niemowami i ruszyli z Pu do mieszkania. W tym czasie Ebe i Tygrys pierdzieli do butelek, żeby były FIREwerki. Leń i jego pies Obibok, który miał takiegggooo kutasa postanowili iść i kupić prawdziwe FIREwerki, które będą takie takie takie takie takie czadowe.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

za to że się uśmiałam, że prezent cudny, za FIREwerki i za wszystko, o :) 


masz oie nowe nowe oie nowe nowe nowe ja nowe nowe oie oiowe nowe tak tak twój twój ojciec mówił tak oie nowe nowe


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.