Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 588:Tydzień Radosnej...

« poprzedni dopis
 

jenna 39

Od: 04.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 1,

Dopisów: 86,


Tydzień Radosnej Idiotki: Od okrągłej gęby do anoreksji - poradnik dla początkującychDzień 1.

Patrzę w lustro. Czy ja jestem w ciąży, czy co? Jezu, mam boczki. Boczki! Szybko opuszczam bluzkę. Patrzę na mordę. Moje policzki można formować.

Koniec! Idę na dietę.

Niech to szlag trafi, siostra zrobiła ciasto.

Mmm... z brzoskwiniami... i kruszonką....

Dobra. Dla balansu nie jem kolacji.

Kogo ja oszukuję? NIGDY nie jem kolacji.

No to nie jem obiadu.

- Tato? Czy na strychu jest rower treningowy?Dzień 2.

Patrzę na chleb. To tuczy, nie. Lepiej wetnę miskę płatków. Zbożowych, to zdrowe.

Wchodząc do pokoju po raz pięćsetny łamię sobie duży palec u nogi przywalając nim w rower treningowy. Mój pokój dwa na dwa metry zamienił się na jeden na jeden.

Spalam dwadzieścia pięć kalorii i czuję, że serce zaraz mi wyskoczy z piersi i zatańczy cholerną lambadę. Schodzę z roweru-pomiotu diabła i do wieczora nic nie jem.Dzień 3.

Całą noc nie śpię z głodu. O trzeciej nad ranem wcinam plaster szynki i kawałek ciasta brzoskwiniowego. I mam za swoje - śni mi się Titanic. Tyle, że ja naprawdę JESTEM Kate Winslet, i poważnie kocham Leo. Który, gwoli ścisłości, nie tonie, tylko spala się żywcem.

Rano idę do komputera i szukam zdjęć Kate Winslet podczas kręcenia Titanica. Co za pulpet! Patrzę w lustro z obrzydzeniem. Idę na rowerek.

Po siedmiu kaloriach moją uwagę przykuła dawno zgubiona książka. "Dziennik Bridget Jones". Okazuje się, że z perspektywy rowerka widać cały mój pokój. Do wieczora siedzę i czytam książkę z wypiekami na twarzy. Potem się zastanawiam, czemu nie ma miłości w moim życiu i czemu w prawdziwym świecie nie wszystko kończy się happy endem. Idę do komputera obejrzeć scenę, jak Renee biegnie do Colina przez śnieg w samych gaciach i różowym sweterku. Jasne. Oby miała potem zapalenie płuc przez miesiąc.

Myśli o braku miłości i sensu, oraz konkluzja: ja wcale nie chcę miłości dobijają mnie do tego stopnia, że idę spać. Podsumowanie dnia: dwa kotlety z chrzanem.cdn.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Słodki wpis. Niesamowicie radosny w swej wymowie. Inspirujący. Trzymam kciuki za Ciebie;) Cokolwiek to oznacza:)


Pozdrawiam!


łahahahahahahahahhaha hahahahahhahah hahahahahahha


boskie :D :D


Dzięki :D


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.