Agata  zobacz opis świata »

Dopis 25:Tylko nie ograniam kto to jest ten AA ....

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Tylko nie ograniam kto to jest ten AA. Wpisałam w google, wiesz źródło of informacje, a tam mi wyskakuje, że to kremy. Sialala, bosko, bosko. Będę miała męża kremiarza. Poza tym ja postanowiłam, że rzucam szkołę i zostanę pasikonikiem. Będę pasła konie. Widziałam na obrazku u babci jak ona to robiła. Znaczy na zdjęciu, które jest w albumie. Pasła kozę na wsi i miała warkocze, babcia oczywiście, a nie koza...Poza tym to mi się robi powoli dom wariatów, bo babka lata i szaleje, a dziadek nie wie co się dzieje, joł. Nie wie co się dzieje i tata też nie, bo do mieszkania nad nami wprowadza się jakaś babka. Będzie mieszkała dwa piętra wyżej od nas, a majtki to ma do pasa na takich paseczkach.

Pewnie ją w dupkę piją, aż nie miło. One to się nazywają nici w życi i to są stringi. Też mam takie, ale przypomina mi się o nich jak mam okres, a wtedy... No niestety, nie noszę ich, bo nie mam takich cienkich podpaseczek. Iwi mówiła, żebym sobie tampona wkładała, ale to już pisałam jak się zakończyło...Dostałam smsa! "Jak ci mija dzień? AA". To mój kremikarz! "Nie będę do ciebie pisać, bo nie masz orange, a ja mam i mam darowe. SS". (skoro on jest AA, to ja mogę być SS, nie?) Jak mnie kocha to zmieni dla mnie numer z tego 507 coś tam na z oręż!

Idę, bo mnie babka woła, że dziadek podrywa strinigi i ich właścicielkę.

Muszę ratować, bo nie będzie ślubu i nie kupię sobie na niego sukienki. Nadciągam na ratunek! Tutututut!
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

"Tylko nie ograniam kto to jest ten AA. Wpisałam w google, wiesz źródło of informacje, a tam mi wyskakuje, że to kremy. Sialala, bosko, bosko. Będę miała męża kremiarza." popłakałam się ze śmiechu:D


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.