Bar Pod Rozbrykanym Kucykiem  zobacz opis świata »

Dopis 44:Uchyliła powieki , pomacała wokół ręką...

« poprzedni dopis
 

Vee 78

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 10,

Dopisów: 515,


Uchyliła powieki, pomacała wokół ręką. Było jej dziwnie zimno i coś jej przewiewało piersi. Zacisnęła oczy, usiadła. I zobaczyła, że jest zupełnie naga, a na lewej piersi ma delikatny ślad od szminki. Opadła z powrotem na łóżko. „O kurwa... Przeleciałam anielicę...” - pomyślała trochę z przerażeniem, a trochę z rozbawieniem. „Na Molocha! Co to za dzień?!”

Wyskoczyła z łóżka, błyskawicznie się ubrała, pozbierała swoje rzeczy. Nie miała nic do picia, a w gardle czuła pustynię. Wyszła z pokoju, kierując się w kierunku schodów i ze śmiechem przypominając sobie niedawną mozolną wspinaczkę, którą uskuteczniała z pijaną anielicą. „Świeeetnie, picie i seks z anielicami, nie no, żyć nie umierać...” Nie patrząc nawet na gości podeszła do baru, poszukała wzrokiem jakiejś czystej wody i kilkoma haustami wypiła całą butelkę.

- Dobra, koledzy i koleżanki – powiedziała w przestrzeń, właściwie do nikogo konkretnego. - Ja znikam do siebie... Dobrej zabawy – mrugnęła do Richelle, której czerń włosów zdążyła wyłowić wzrokiem.

- Kurwa... szef mnie zabije normalnie, ukręci mi łeb... - Mogli jeszcze usłyszeć goście, gdy przybrudzony płaszcz chemika znikał za drzwiami.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

uchyliła, pomacałam :D Chyba błąd, jeśli chodzi o narrację ;P


A cholera, bo na początku się zagalopowałam i zaczęłam w pierwszej osobie. Już poprawiam.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.