Poematowa zabawa  zobacz opis świata »

Dopis 444:umarł król popu dla ciebie to legenda za...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


umarł król popu

dla ciebie to

legenda za życia

i teraz -

po śmierci

dla mnie to kawał

komercyjnego chama

który z wyjątkowego

murzyna zdał się

pospolitym białymbez nosa

co gorsza***pęknięty jeż

i jesz co chcesz

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 4

stał się białym nie do końca z własnego wyboru, bo miał chorobę skóry. Zanim się coś napisze, trzeba wiedzieć co się pisze, a nie kierować się opiniami hien z gazet, co lecą za tanią sensacją by sprzedać cały nakład. Zniszczyli mu życie i teraz też po śmierci nie dają odpocząć. Wszyscy są siebie warci. A królem zostanie dla tych co go kochali i będą kochać. Szkoda mi ludzi co się kierują pozorami i tanimi szmatławcami.


Tak naprawdę to informacji na temat M. Jacksona jest teraz coraz coraz więcej i nie wiadomo, co tak naprawdę jest prawdą. Jedni traktują go jak króla, a inni jak biedne dziecko, które zostało zmuszone do występów, a potem biednego mężczyznę, który zniszczył się operacjami plastycznymi.


Tak samo jeśli chodzi o jego skórę - jedni uważają, że to sprawka lekarzy i wymysł Jacko, a inni, ze choroba. Tylko trudno jest odmawiać komuś własnego zdania...


Gdzieś czytałam, że nie można sobie operacyjnie zmienić kolor skóry, a prawda jest taka, że nie patrzymy krzywo jak ktoś idzie do solarium i robi sie prawie czarny, a jego uznają za rasistę. Mało tego solarium jest wciąż trendy i cool, nawet mężczyźni z niego korzystają.


buhuahhahaahahhaah


 


Magdaleniko ja ci cos powiem, zdradze tajemnice - kiedy pisze, powiedzmy wiersze to nie odzwierciedlaja one moich uczuc to raz, dwa - nie nalezy kierowac sie opiniami hien z gazet... ja jestem madra i mam wlasna opinie, nikt mi nie musi mowic jak i co powinnam interpretowac poza tym nie czytam gazet. Mowisz o milosci co jest zalosne, bo tylko najblizsi moga go kochac, tak naprawde to nikt go nie znal z fanow itp. Poza tym nie wiem dlaczego na mnie naskakujesz, smieszne to wszystko.


 


sorry za brak polskich znakow ale nie mam na tej klawiaturze.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.